שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2174
מאמרים: 7089
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
  בניינים גבוהים הם לעיתים אימת כל העוברים והשבים. האריחים בבניינים הגבוהים לא תמיד מקבלים את הטיפול הנכון וכך למעשה, אנחנו שומעים על לא מעט תאונות מיותרות שניתן למנוע לו רק היה ניתן לשים הדגשים על חיזוק אריחים נכון. אז כשרוצים לבצע חיזוק אריחים בבניין גבוה, חשוב מאוד לפנות לאדם עם ניסיון אבל אחד כזה הפועל על פי כל הסטנדרטים הבטיחותיים כך שהעבודה שתינתן לכם תהיה מעולה, בטיחותית ואף לא תסכן עוברים ושבים. 
המשך קריאה
בבתים פרטיים השימוש באינטרקום בשער הכניסה או בדלת הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר, מאחר שהסכנות שבהשארת שער פתוח או דלת פתוחה לכל מי שרוצה הן ידועות, והצורך בביטחון ובבטיחות הינו בסיסי וחיוני ביותר. לפעמים אפילו כניסה של בעלי חיים לשטח הבית הפרטי מעיקה ושער בכניסה הוא מחוייב המציאות. אבל ההגנה העיקרית של נעילת השער היא בעיקר מכניסת גורמים לא רצויים כגון פורצים וגנבים, וכמובן, במקומות שקרובים לגורמים עויינים, נחוצה הגנה מפני חדירות מחבלים וכדומה.  
המשך קריאה
תריס חשמלי הוא פריט בבית שככל שמתחזקים אותו יותר טוב במהלך השימוש בו, כך יורדת הסבירות שיהיו בו תקלות, וכך תוכלו לחסוך כסף רב על תיקון, טיפול והחלפה. תחזוקה של תריס חשמלי היא יחסית קלה ופשוטה, ואינה דורשת הקדשת זמן או אנרגיות רבות מידי. שמירה על מספר כללים פשוטים תשמור על התריס לאורך זמן ותחסוך לכם משאבים רבים להחלפת או תיקון תריס חשמלי.    
המשך קריאה
פיקוח בניה, כשהוא נעשה על ידי מפקח בניה מיומן ומנוסה, מהווה ריכוז  וניהול של מגוון הפעולות, הקשורות בתהליך הבנייה, עד לסיומו המוצלח של הפרויקט. אז למה, בעצם, צריך פיקוח בנייה?
המשך קריאה
תחזוקה ותיקון תריס חשמלי בזמן, ימנע מכם את החום  והדביקות של חודשי הקיץ החמים, ואת הרטיבות והגשם בחודשי החורף הקרים. לכן, אם התקלקל לכם התריס החשמלי מומלץ לפנות למומחה לתיקון תריס חשמלי בזמן ולמנוע עוגמת נפש מיותרת.  
המשך קריאה
תריסים חשמליים הם פיתרון טוב ונוח במיוחד היום בכל בית. פשוט בלחיצת כפתור פותחים או סוגרים את התריס. יחד עם זאת, בלי שום הודעה מוקדמת התריס יכול פתאום להיתקע ולהפסיק לעבוד.  
המשך קריאה
מדהים לגלות כמה מהמבנים בישראל סובלים מבעיה זו של רטיבות. הנטייה הטבעית שלנו היא להאמין שבעיות הרטיבות נובעות מפגעי מזג האוויר, גשמים וכו'.
המשך קריאה
הספה היא חלק מהפנים של הבית וברור שלא נעים לשבת על ספה מוכתמת או לארח אורחים כאשר זהו המצב, אז מה עושים? מנקים! ניקוי ספות מתחלק לשתי חלקים הראשון הוא תחזוקה וטיפול בכתמים "קלים" ונקודתיים והשני הזמנה חברה מקצועית לבצע ניקוי וחידוש הספה
המשך קריאה
אם גם אתם חזרתם עייפים ורצוצים ונפלתם על המיטה  וקמתם בבוקר עם עקיצות המאופיינות בשורות מסודרות על החזה, הצוואר או הגב, כנראה שיחד אתכם חלקו את המיטה גם פשפשים ואתם זקוקים להדברה נגד פשפש המיטה. 
המשך קריאה
איזה תקלות ניתנות לפתרון באופן עצמאי ומתי כדאי להזמין שירות תיקון מכונת כביסה
המשך קריאה
1-10 מתוך 891 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה