שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

המלצות לגבי תהלך בחירה של מפקח בניה


גולדאל

אלכס גולדנברג - מפקח בניה מקצועי

 
 

פרויקט בניה הוא תהליך מורכב שיש לו אין ספור מכשולים ואלמנטים מורכבים של בניה. כל זוג או משפחה שבנה פעם בית או רק שיפץ דירה יודע כי מדובר בתהליך מסובך שיכול להוביל להרבה עוגמת נפש אם הוא אינו מנוהל כראוי. לכן, חשוב להבין שמאוד מומלץ לא לנסות לנהל תהליך בניית בית בעצמכם. ראשית, אין לכם את הידע המקצועי הנדרש מכיוון שנדרש ידע מקצועי בתחום של הנדסת בניה ופיקוח בניה. שנית, רוב הסיכויים שלא יהיה לכם את הזמן לנהל את התהליך כל יום מתוך ההנחה שיש לכם גם עבודה ללכת אליה.

מתוך המחשבה הזאת ובהמשך להתפתחות תחום הבניה ותחום פיקוח הבניה, החלו מפקחי בניה להעניק שירותי ניהול עבור פרויקטים פרטיים של בניית בתים או שיפוץ דירות. אז אם אתם מעוניינים לבצע בניה פרטית של בית, עליכם למצוא מפקח בניה.

מה עושה מפקח הבניה?

תפקידיו של מפקח הבניה משתנים בהתאם לצרכי הפרויקט אך בעיקרון מפקח הבניה מעניק ניהול ופיקוח בניה על כל מרכיבי הפרויקט, החל משלב התכנון ועד שלב הגמר. מפקח הבניה יתאם בין כל הקבלנים השונים בפרויקט (אדריכל, קבלן בניה, אינסטלטור, קבלן איטום ועוד). מפקח הבניה ינהל את לוחות הזמנים של הפרויקט וידאג שהכול דופק כמו שעון. מפקח הבניה יבחן האם נוצרים ליקויי בניה וידאג לדאוג שהם יתוקנו במקרה ואכן התגלה ליקויי בניה. ובשורה התחתונה, מפקח הבניה ישאג שבמבחינה מקצועית כל תהליך הבניה יתבצע בצורה הטובה ביותר ובתיאום עם רצונות הלקוחות.

חשוב לבחור מפקח בניה מקצועי

כתוצאה מכך שלמפקח הבניה יש כל כך משקל בהצלחת הפרויקט שלנו, חשוב שנבצע בחירת מפקח בניה בצורה הטובה ביותר. וכך יש מספר דגשים שרצוי לדעת אותם ולהשתמש בהם.

דבר ראשון, בדקו אצל כמה מפקחי בניה ובצעו השוואה בין השירות שהם מציעים וכמובן מחיר השירות שהם דורשים. א תסתמכו על מפקח אחד או שתיים, מומלץ לבצע השוואה בין לפחות 5-6 מפקחי בניה. לא תתקשו למצוא מפקחי בניה בישראל, רק חשוב לבחור את הטוב ביותר בשבילכם.

דבר שני, חשוב שתבחרו מפקח בניה שיש לו ניסיון ויכולת לנהל את פרויקט הבניה שלכם. אנו ממליצים על מפקח הבניה אלכס גולדנברג, לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר שלו goldal.co.il

עוד חשוב לדעת בנושא זה שמפקח הבניה שתבחרו חייב להיות מפקח בניה עם ניסיון בניהול פרויקטים של בניה ולא מפקח בניה המתמחה בבדיקת ליקויי בניה בלבד, לכן חשוב שתבהירו למפקחי הבניה שאתם פוגשים בדיוק איזה סוג עבודה אתם צריכים ממפקח הבניה.

בנוסף, אם ישלם כ אפשרות לקבל המלצות מחברים או לקוחות ישנים של מפקח הבניה, חשוב להשתמש בהם בכדי לקחת את ההחלטה. אפשר ללמוד הרבה מפרויקטים ישנים שאותם ניהל מפקח הבניה בכדי להבין מול מי אנחנו מתנהלים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה