שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

המלצות מובילים תל אביב והמרכז


נבלה מנוול
 
 
הגיע הרגע לעבור.

למרבית האנשים העברת מקום המגורים זהו שלב מפחיד אך מרגש. מדובר על זמן מעולה לסדר קצת, למיין את הישן, לזרוק את הישן ולאפשר מקום לחדש. על אף הכל, כאשר עוברים דירה חשוב להקפיד ולבחור חברת הובלה שתארוז ותוביל עבורנו את החפצים שאספנו כל חיינו , שבאמצעותה המעבר יהיה מעבר קל ונעים כמה שאפשר.

אילו נקודות לבדוק כשמחפשים חברת הובלות במרכז?

המרכיב העיקרי שרוב האנשים ישימו עליו את הדגש הוא מחיר ההובלה. המחיר הינו נתון עיקרי בגיבוש החלטה ובחירת חברת הובלה בשביל רוב האנשים, השאלה אם מחיר זול משקף את העסקה הטובה ביותר עבורכם?

אל תתפלאו אם ביצעתם עסקה להובלה להכל כולל הכל ב-600 ₪ וביום ההובלה מגיע גבר בודד עם מסחרית מתפרקת. בדומה לכך שלא הייתם מפקידים את האוטו הפרטי שלכם בכל מוסך בעל הצעה זולה, למה שתשימו את כלל החפצים שלכם בידי סתם מוביל, גם אם הוא זול.

איך לבחור חברת הובלות

לא יודעים איפה לחפש? עדיף לבדוק מספר הצעות מחיר. ביצוע השוואה של הצעות ממספר חברות תוכלו לקבל אינדיקציה מה כל חברה ממוצעת נותנת לכם ובאיזה טווח מחירים, כך יתאפשר לכם להבין עלויות שונות ולהגיע לידי החלטה איזה מחיר אתם מוכנים להוציא ולדעת שקיבלתם את הכי טוב במחיר הזה, צריכים מידע נוסף? כנסו לעמוד האינטרנט.

אם תבדקו הצעה ההבדלים במחיר יתבטאו ב:

שנות ניסיון והמלצות - חברות הובלה שפועלות בענף זמן ארוך מעסיקות צוותים מנוסים שמכירים את העבודה ועובדים בצורה יעילה ומהירה תוך שמירה וטיפול מסור בחפצים שלכם. לחברות הובלה אלו מספר גדול של לקוחות והן יכולות להציג המלצות.

אחריות וכיסוי ביטוחי - אם תבחנו תראו שרוב מן ההצעות הזולות שתקבלו לא מציינות שום סעיף ביטוח. בעת ביצוע הובלת בית חשוב מאוד להקפיד שקיים סעיף כזה ולבדוק מה גג ההתחייבות כדי שתהיו שקטים.

רכב ההובלה וכמות האנשים - חברות הובלה הפועלות דרך קבע יגיעו עם משאית סגורה בהשוואה לעוסקים בעקיפין בהובלות אשר יבואו לבד או עם עובד מזדמן עם פיקאפ שבמידה והזדמן מזלכם סגור. חברות הובלה מסודרות יגיעו בליווי צוות עובדים מקצועי ומיומן המונה לפחות 3 אנשים, תלוי בגודל הפרוייקט - מה שגורר שירות וטיפול זהיר יותר בתכולת הבית.

שכירת מנוף - השכרת שירות של מנופאי יתבטא בתוספת מחיר ובמקרים ספציפיים לא תהיה בידיכם אפשרות אלא מלהשתמש בו בשל מעליות קטנות. למרות זאת, שווה לשכור שירות זה גם אם לא חייבים בגלל שזה יכול לחסוך זמן רב ומצמצם אפשרות של נזק לרכושכם בזמן סחיבת הרכוש במעברים קטנים.

בתקווה שסיפקתי לכם נקודת התחלה טובה למציאת הצעת הובלה שתשתלם לכם. רוצים כלים וטיפים שיהיו לכם לעזר בבחירת מובילים בעלות נמוכה? הכנסו לקישורים שבטקסט ותוכלו לקרוא עלמאמרים וטיפים שיתנו לכם לעבור את ההובלה בקלות, ככל הניתן.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה