שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

המלצות על חנויות למוצרי תינוקות


mata rotze
 
 
הגיע הזמן למוצרי תינוקות

צל על כתפיי שחשתי בו בתקופת הריוני הראשון היה כיצד אצליח לגונן על הילד שצומח בקרבי, האם אצליח למשל לצאת החוצה ולהכניסו לרכב בלי להיות היסטרית?

לאחר שקיעה במחשבה ועיון רב במרשתת גיליתי פתאום מה עליי לעשות - עליי לרכוש אביזרים המיועדים לפעוט באופן שקול. ככה ודאי אצליח להכין את עצמי להיות אמא מגנה ואוהבת.

בייבי לאב OUTLET - לתת את הכי טוב לילד שלך

כעת, שוק מוצרי הילודים מתהדר באינספור מותגים של משחקים ואביזרים שונים, שללא צל של ספק מתיימרים להתמקם כטובים ביותר בין מתחריהם. גם אם מרבית המותגים מחזיקים בתו תקן אשר מסמל איכות, אנו ההורים מוכרחים לזכור להכיר את השימוש מעבר למידע בהוראות השימוש.

אחת הדוגמאות הבולטות הינה הפעם הראשונה בה אנו מנסים בשמחה משהו עליו קיבלנו מחמאות רבות מפיהם של הורים מרוצים. ולצערנו, אנו רואים שכשם שלא תמיד כולם חולקים באותו טעם באוכל, כך לא כל ילד נהנה לחוות את אותה התועלת מהמוצר אותו כה היללו באוזנינו. ובגלל זה אני חוזרת ואומרת לכם, הורים טריים, לבדוק טוב טוב את הפרטים לפני הקנייה אותה אתם יוזמים.

איך קונים אביזרי תינוקות כהלכה?

הכלל הראשון שראוי לדעת הוא הכלל שאומר שכדאי לבצע הפרדה מושלמת בין האביזרים שאפשר לרכוש במהלך היריון, לבין האביזרים שאותם כדאי להתאים במדויק אל הנתונים של הפעוט ובגלל זה מומלץ להמתין מעט עם ההשקעה בהם.

בין האביזרים השונים שאותם אפשר לרכוש עוד לפני היוולדו של הנסיך ניתן להזכיר: שמיכות חמות לפעוט, תיקים לתינוק, שקי שינה לתינוקות ועוד. אבל בין כל המוצרים עמם עדיף לחכות ראוי לציין: מיטת מעבר וגם כיסא לרכב.

מדוע ראוי להמתין עם הקנייה של האביזרים הללו?

סיבה ראשית שבגללה אני מבקשת מכם להמתין היא סוגיית ההתאמה האישית לכל פעוט. מספר פעמים רב, אנו מגלים כי למרות שרושמים על אביזר מסויים שהוא ממש מתאים לגילאי לידה ועד שנתיים, בפועל הוא לא כל-כך יתאים. ככה לדוגמא - לעתים נקנה חולצה לפי מידה רגילה, אך אז לצערנו נבין שהיא בכלל לא מתאימה.

רוצים מידע נוסף? http://www.baby-o.co.il/ ודעו כי קיים ידע לא מבוטל שבהחלט מאד יעזור לכם, הורים טריים, להרגיש נינוחים ורגועים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה