שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

המקרים בהם עדיף לא לרכוש דירה


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 
כל הרכישות האלו, אינן משתוות לרכישה של דירה – גם בעלויות וגם במשמעות המקופלת ברכישה. תשמחו לגלות, שגם לכם יש את הדרך לבצע את הבדיקות המקדימות שלכם טרם אתם רוכשים דירה: בדק בית. עם חברת בדק בית, אתם יכולים לאמוד את מצב הדירה שאתם מעוניינים לרכוש. כשם שלא תרכשו כל בגד שאתם מודדים, כך גם לא תרכשו כל דירה. באילו מקרים לא כדאי לרכוש דירה?
 
1.ליקויים חריפים בקונסטרוקציה
 
אחד הדברים שמבקשים לבדוק באמצעות בדיקה של בדק בית, היא האם המבנה בנוי בצורה נכונה. לעתים, עולה בבדיקה כי אי חיזוק של הקירות, יוצר מצב שבו ישנם סדקים חריפים היוצרים אלכסון משני צידי הקיר. לצד העלות היקרה של התיקון שיכול להגיע לעד כ-150,000 שקלים, הרי שגם אין ערובה לכך שהבעיה לא תחזור. אל תתפשרו על ליקויים מסוג שכזה. לא רוכשים דירה בכל יום, ועד שרוכשים אותה – כדאי לרכוש אחת איכותית.  לעוד מאמרים בנושא בדק בית לחץ כאן!!
 
 
2.הרצפה שוקעת ורוקדת? לא סוגרים עסקה
 
חברת בדק בית שתגיע אליכם, תבצע בדיקה מקיפה שתוכל לבדוק האם הדירה שאתם עתידים לרכוש אכן משתלמת לכם. בתים בני שלוש, שבהם לא ביצעו עבודה עם משטח בטון במלאכת הריצוף, עתידים להתנפח ולגרום לשקיעות חמורות ברצפות. על מנת לתקן מחדל שכזה, יש צורך בעבודה מעמיקה המצריכה את פירוק כל הריצוף הקיים. לאחר מכן, צריך לשבץ את יציקת הבטון החדשה שלא נעשתה מלכתחילה, להתקין מאפס את מערכת האינסטלציה ולבסוף להתקין את הריצוף. עלות עבודה שכזו יכולה גם היא להרקיע שחקים ועלות עד כ-120,000 שקלים.
 
3.חיפויים בקירות
 
ישנם חיפויים שנעשים על ידי ביצוע הדבקה בלבד. מה שקורה בעקבות עבודה שכזו הוא שהאריחים נוטים להתפרק. מהנדס מטעם חברת בדק בית, יעריך את התיקון של כשל כזה במאות אלפי שקלים! במצב שכזה מומלץ לכם לא לרכוש את הנכס. מלבד העלות היקרה שמכניסה אתכם אל הבית החדש שלכם ברגל שמאל, הרי שמדובר גם על תיקון שחובה עליכם לעשות, שכן אי השלמתו יכולה לגרום לסכנה ממשית בשל אריחים הנוטים ליפול. הודות לבדק הבית יש לכם את היכולת לדעת בדיוק מה אתם עתידים לרכוש והאם כדאי לכם לרכוש. לא מתפשרים על נכס פחות ממושלם.המאמר נכתב על ידי www.upkeep.co.il
 
חברת בדק בית
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה