שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הסקה מושלמת לבית


אליחי רובין

:)

 
 

אחת הסיבות שבגללן לא יכולתי יותר לחשוב על מגורים בכל מיני דירות שכורות, זה עניין ההסקה. הסקה בעיני זה לא משהו שאפשר להתפשר עליו, כי אומנם זה נכון שישראל ידועה בתור מקום שמאוד חם בו, אבל מבחינתי בחורף קר פה. בהרבה מאוד מהדירות שבהן גרתי, ההסקה לא פעלה בצורה טובה, וכמו כן, הרבה פעמים היה מדובר על שיטות הסקה מאוד יקרות. אחרי שכבר עבדתי שנים והחלטתי שאני רוצה לבנות לי בית משלי, היה לי ברור שאני הולכת להשקיע בהסקה שאני רוצה להתקין בבית, כי אני רוצה שיהיה לי נעים. אני לא יכולה לסבור את המחשבה על כניסה הביתה יום חורף ועל הקור שיש בבית, ולכןהסקה בעיני זה עניין שאי אפשר להתפשר עליו.

הסקה חשובה גם לבעלי

כאשר בעלי ואני התחלנו את הפרויקט של בניית הבית, מצאתי את עצמי מזמינה אותו ערב אחד לארוחה רומנטית, אשר הנושא שלה היה ההסקה בבית. אומנם זה נכון שבעלי מכיר אותי מזה שנים, והוא יודע טוב מאוד שתמיד קר לי, אך הוא לא יכול היה לדעת עד כמה העניין הזה מטריד אותי. היה לי חשש גדול לדבר איתו על העניין של ההסקה שנתקין בבית, כי היה לי ברור שאני רוצה את ההסקה הכי טובה שאפשר, וברור שזה עולה כסף. יחד עם זאת, החשש שלי התפוגג תוך שתי דקות, כי בעלי היקר והאוהב מייד אמר שנתקין איזה סוג של הסקה שאני רוצה, וזה בכלל לא משנה מבחינתו כמה זה עולה. האמת היא שהרגשתי מאושרת והרגשתי הקלה גדולה, כי ידעתי ששוב בעלי בחר בי על פני כל הדברים האחרים. לא רק שהוא הסכים להתקין איזה הסקה שאני רוצה, הוא גם עזר לי לבחור את הסוג, ועזר לי לבחור את החברה המתקינה.

החברה המתקינה

החברה שאליה פנינו להתקנת ההסקה בבית היא חברה ידועה שקראנו עליה הרבה דברים טובים באינטרנט, כך שהיינו יחסית רגועים. היה לי מאוד חשוב להתקין את ההסקה הכי טובה שיש, כי אם יש דבר חשוב בהסקה, הוא שהיא תפעל טוב לאורך שנים. ההסקה שהתקינו לנו בבית עלתה לא מעט כסף, אבל האמת היא שאני חושבת שעשינו בחירה טובה מאוד, כי עד היום מעולם לא היה לי קר בבית. אני ממליצה בחום לכולם להתקין את ההסקה שהם רוצים, כי נעימות וחמימות בבית זה מאוד חשוב.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה