שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

העברת ואחסון של טלוויזיה וחפצים אחרים


שגית ד.
 
 

מעבר או אחסון דירה הוא תמיד דבר בעייתי וגורם להמון כאב ראש. בין החפצים הכי רגישים שיש להעביר היא העברת טלוויזיה. אם ברצונכם להעביר טלוויזיה ישנם כמה דגשים חשובים ובמאמר זה נשתדל לפרט על כל אחד מהם. צעדים אלו יקלו על כל תהליך ההובלה וגם יבטיחו העברת טלוויזיה בצורה תקינה ומאובטחת. ברור לכולנו שהאופציה הכי קלה היא להעביר את הטלוויזיה אל דירה החדשה אך ישנם מקרים מסוימים אשר אין מקום לטלויזיה במקום החדש ויש למצוא מחסנים קטנים להשכרה אלמנת לאחסן את הטלויזיה.

 

לפני שפונים לחברת אחסנה חשוב לוודא ועיכסתם את הציוד שלכם בקופסאות אלמנת להקל על חיפושים של החפצים בתוך המחסן עצמו. במקרים מסוימים עדיף לרשום על כל קופסא מה התכולה שלה ובכך לעשות סדר בקופסאות שאתם מתכוונים לאחסן. במקרה של טלוויזיה עדיף לבצע העברתה בקופסא המקורית שלה ואפילו לרפד אותה אלמנת לשמור על תקינותה בהובלה ולשמור עליה בתוך המחסן עצמו מפני חפצים אחרים שיכולים לפגוע בה. אל תניחו את הטלוויזיה שטוחה. כמו בשלב ההובלה, אינכם רוצים להציב את הטלוויזיה במצב שוכב במחסן, כדי לא לפגוע בחיווט הפנימי ובמבנה הטלוויזיה.

במקרה והחלטתם להשתמש בשירותי השכרת מחסן חשוב לוודא כמה דברים. יש לוודא שהשכרת מחסן תתבצע במתחם מאובטח ומתוחזק תבטיח שהטלוויזיה כמו גם יתר הציוד שלכם לא תהיה חשופה לסכנת גניבה או לנזקי מזג אוויר, מכרסמים ומזיקים.דבר שני עדיף לפנות לחברה שמיקומה קרוב אליכם ובכך לחסוך לעצמכם זמן הגעה לאותו מחסן. דבר שלישי שחשוב לבדוק זה הגודל של אותם המחסנים. במקרים מסוימים אין צורך במחסן גדול, והשכרת מחסן קטן תקל אליכם מבחינה כלכלית, ולחילופין מקרים בהם יש לחברה מחסנים גדולים להשכרה תועיל לכם במצב בו אתם רוצים לעבור דירה וישנם חפצים רבים לאחסון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה