שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הקשיים והפתרונות שלהם בהובלות דירות


Daniel
 
 

 

 

 

החלטתם על מעבר למקום אחר? מצאתם את הבית החדש והיגיע הזמן לארוז? כנראה תהיה זקוקים לשירות הובלות רציני על-ידי אנשים שעובדים בתחום הזה כבר הרבה שנים. כמובן יש כאלה שחושבים לחסוך על זה ולהוביל לבד את הרכוש אם יש להם משאית אבל צריך להבין שגם בעלי משאית עלולים להיטקל בדברים לא נעימים למיניהם הקשורים לאירוע הזה. כדאי לדעת כמה דברים שיכולים לחסוך כאב ראש ולתת לתהליך הזה יותר אופרטיביות וקלות.

איפה מחפשים את החברה?

 

עיקרון נוסף שמומלץ להתייחס אליו זה המיקום הגיאוגרפי של העובדים כלומר המקומות בהם הם בעיקר מבצעים הובלות. אם המקרה הוא 

a target="_blank" title="הובלות בקריות" href="http://hovalot-haifa.co.il/הובלות-בקריות.html" target="_blank">הובלות בקריות</a>  והחברה שחושבים עליה באותו זמן משרתת בעיקר את איזור המרכז אולי צריך לחשוב פעם נוספת. הבעיה בכך שאולאי העובדים ייתקלו בקשיים מבחינת דרכי ההגעה ממקום למקום עקב קשיים גיאוגפיים מיוחדים של האיזור בו יקחו את ההזמנה. המקצוענים שמכירים גם מקומות יעזרו למנוע הרבה בעיות.

 

שירותי אריזה – האם יש צורך?

יש לכם דברים שלא הסתדרתם עם האריזה שלהם? כדאי שתחשבו עליהם שוב ובמקרה הצורך תזמינו מצוות ההובלות שירות אריזת החפצים האלה. יהיה מיותר להגיד שעל האריזות האלו הם יקחו תוספת למחיר ההזמנה ובכל מקרה לא מומלץ לסכן את הרכוש כי אם הדברים לא יגיעו בשלמות זה עלול לעלות לכם יותר יקר בסופו של דבר. המובילים יכניסו את הדברים לקופסאות קרטון ואם צריך גם ישתמשו במחיצות רכות ומיוחדות לציוד שביר וקשה להעברה. בדרך כלל החומרים האלה יהיו כלולים במחיר שירותי האריזה.

מנוף והשימוש בו

אם אתם גרים בדירה או עובדים במשרד עם גישה לא נוחה אז רוב הסיכויים שתצטרכו שימוש במנוף. לא מדובר כאן על משהו ספציפי שקשה להשיג אותו ולכן רוב החברות לא יתקשו לתת שירות הקשור למנוף. המחיר של זה יכול לנוע בטווח ממש ארוך ויש לדעת את המצב הספציפי בשביל לקבוע אפילו בערך את המחיר. במידה וההרמה בעזרת מנוף קשורה לעבודה בגובה כנראה העובדים יגבו יותר ואותו דבר אם מדובר על משהו גדול ולא נוח במיוחד שיכול להיות גם שביר בנוסף לכל הקשיים. יש מקומות רבים בקריות ובחיפה למשל שרוב הסיכויים שיש להיעזר במנוף.

 

 

 

 

חשוב להתארגן היטב לפני העזיבה וכך לעבור בשקט וביעילות. מה שמתחיל באופן מסודר בדרך כלל גם נגמר בשלום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה