שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הרחקת יונים אלקטרונית- פתרון יעיל וירוק לפתרון הבעיה


dudu
 
 

לא מעט אנשים אשר יונים מצויות בקרבת ביתם, סובלים מהרעש הנוראי שיונים מסבות בעצם הימצאותם קרוב לחלונות הבית או למרפסת שבבית. אולם, מלבד הרעש הנורא שיונים משמיעות, הן יכולות להסב גם נזק בריאותי ואסתטי עבר כל מתחם שבו הן מצויות ועבור השוהים בו. יונים מביאות עמן ריח רע וכן, כינים, פשפשים וחרקים, אשר יכולים לגרום למחלות שונות. לכן, חשוב מאוד להרחיק את היונים מקרבת ביתכם, אך חשוב באותה המידה לבחור בשיטה יעילה, אך בטיחותית אשר איננה פוגעת ביונה ואיננה מסבה נזק לבריאותכם.

מהן השיטות הנפוצות לצורך הרחקת יונים

כיום, כאשר מדובר בהרחקת יונים קיימות מספר שיטות שבעזרתן ניתן להרחיק יונים מהמתחם בו הן מצויות: ראשית כל, ניתן להשתמש בדוקרנים. את הדוקרנים יש להציב במקומות שהיונים נוהגות לשהות בו כגון אדן החלון או במרפסת הבית, בכדי שהיונים לא יוכלו לשהות במקום בשל חוסר נוחות שהדוקרנים יסבו להן. מלבד זאת, ניתן להשתמש ברשתות לצורך הרחקת יונים. ידוע שרשתות לא תמיד פותרות את הבעיה באופן הרמטי וכן, הן מסבות נזק אסתטי למתחם בו הן מותקנות ולכן לא רבים בוחרים בהן. מלבד זאת, ישנם מרחיקי יונים אשר פשוט יבחרו בחומרים כימיים שונים בכדי להרחיק את היונים בעזרתם. אולם, חשוב לדעת שחומרים כימיים יפגעו ביונים ובאיכות הסביבה וכן עלולים לפגוע בבריאותו של כל מי ששוהה במתחם, מכיוון שמדובר בחומרים רעילים. אחת השיטות הירוקות, הבטוחות, היעילות והידידותיות ביותר כיום לצורך הרחקת יונים הינה הרחקת יונים אלקטרונית.

מהי הרחקת יונים אלקטרונית

הרחקת יונים אלקטרונית היא שיטה להרחקת יונים על ידי הצבת מכשיר המשדר גלי קול. גלי הקול הללו אינם נשמעים לאוזנם של בני האדם השוהים בקרבתו ולכן המכשיר אינו מסב אי נוחות לאנשים המשתמשים בו. אולם, גלי הקול הללו המשודרים בתדר הנכון והרלוונטי להרחקתם של היונים, נשמעים היטב ליונים וגורמים להם להתרחק מהמקום שבו שומעים את הרעשים הללו בצורה חזקה. הרחקת יונים אלקטרונית היא שיטה בטוחה להרחקת יונים, אשר לא גובלת בשימוש בחומרים מסוכנים וכימיים אשר לא ידידותיים לאיכות הסביבה ולכן, כדאי מאוד לבחור בה כיום לצורך הרחקת יונים בטוחה והרמטית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה