שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הרחקת יונים בדרך ירוקה והמהירה ביותר


ronen sh

ronensh

 
 
 
 הוצאת ראש מהחלון  ופתאום ראית,  שקיר הבית הפך לבית שימוש של ציפורים. גם אתה אוהב יונים,  הרי יונה היא סמל לשלום.  יונים מתנהלות בצורה יפה במיוחד,  זוג יונים מחפשים קן אוהבים לצאצאים היוחלים,  נשמע יפה אך לא כשדבר קורה מתחת לחלון שלכם. הרעש שציפורים עושות בין אם זה דרורים, יונים או זרזירים יכול להיות בלתי נסבל,  עד שלא נחבוט בחלון הן לא יזוזו משם לעולם.  עניין נוסף שעולה הוא הריחות הרעים והטינופת שיונים משאירות אחריהם,  גם אם נשאר בתוך הבית וכבר יעלה באפך הריחות הלא נעימים. 
 
ישנן פתרונות רבים למצב,  האפשרות להרחיק יונים מהבית היא היעילה ביותר.  האפשרות שיונים יחזרו לאחר הרחקתן היא אינה קיימת כיוון ש  השימוש באמצעים שיש להרחקת יונים מיועדים לאורך זמן  בזכות השיטות בגיבשנו לנו.
כאשר קוראים למדבר מוסמך  ואחת השיטות היא שימוש ברשת  היכן שיש יונים או בקרבת החלונות ובכך למנוע מן היונים יכולת  להתמקם  איפה  שנעדיף שלא יהיו בו.  דרך זו  לא פוגעת כאשר היא קיימת  בחלונות הבית היות והרשתות משתנות בהתאם לסביבה, בין אם זה שקוף, לבן או כהה,  דבר נוסף הוא שהרשתות אינן מתמלאות במים וכך שומרת על עמידותה במשך שנים.  לא צריך יותר  לפחד  להביט למעלה ולחכות שיכה לנו  בשיער.  
 
 דרך אחרת  בעזרת דוקרנים אשר מונחים באיזור הנגוע של היונים  ומונעת את האפשרות לעמידה נוחה במקום. הדוקרנים עשויים ממספר חומרים שונים, ישנם דוקרני נחושת, דוקרני פח, דוקרני נירוסטה ועוד  ואפשר לשנותם לפי הצורך.
הרחקת יונים  בעזרת חומרים כימיקליים  היא צורה נוספת וההרחקה מתבצעת שהחומר פוגע ביונים ובכך היא אינה נעימה לאוהבי החיות שבינינו.  הכימקליים אשר השימוש בהם רחב  מייצרים צריבה בגוף היונה ויוצרים תחושה לא נעימה לציפור.
השימוש האחרון שנדון בו הצבת דחליל  אמנם זוהי שיטה יותר עתיקה ופחות פופולרית  ואפשר לייצר את הדחליל בעצמכם וללא אדם מקצועי.
 

הרחקת יונים יכולה להיות עניין פשוט  וההמלצה הטובה ביותר  היא לקרוא  למדביר אמין  ולא לעשותה לבד דבר העלול לגרום לבעיות ותקלות רבות  ובכך לפתור את הבעיה  למשך זמן ארוך


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה