שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הרחקת יונים – שלום ולא להתראות


Binyamin t
 
 

כשמחפשים להתמודד עם יונים מטרידות חשוב לפנות לחברת הדברה בעלת ידע וניסיון רב שנים המאפשרים לה להציע שירותי הדברה ייעודיים וייחודיים של סוגים רבים של מזיקים. לכל מזיק מיוחדת שיטה ספציפית לסילוק מהיר של המפגע ללא גרימת נזק סביבתי. הרחקת יונים, לדוגמה, עשויה להתבצע, על פי מיטב שיקול הדעת המקצועי של המדביר, באמצעים שונים.


ייתכן כי עבור אנשים שונים עלולה הרחקת שכזו להיראות כפעולה שלא תעלה על הדעת, מאחר שיונים נתפסות כמבטאות ומסמלות את השלום. אבל מי שנוכחו לדעת ולהרגיש עד כמה מטרידות עלולות להיות נוכחותן של יונים, ודאי יכירו טובה ותודה למדבירים מקצועיים שיסייעו להם להיפטר מהפגע הרע של יונים. העיקרון המנחה את המדביר בביצוע ההרחקה הוא מניעת פגיעה פיזית בה וגרימת סילוק היונים על ידי הרחקתן. ההכרח להיפטר מיונים הוא לא רק בגלל היותן מטרד סביבתי אלא בשל היותן מפגע תברואתי.


החברה מציעה שירות זה למגזר המוסדי, העסקי והפרטי. היא עושה זאת באמצעות הנחת דוקרנים, סלילים קפיציים, רעשים, מתיחת רשתות ועוד. אף שאת רוב האמצעים ניתן לרכוש באופן עצמאי, מומלץ להתייעץ לפני התקנתם עם מדביר מקצועי, לאחר בחינתו את השטח ואת המקומות הפוטנציאליים לשהיית יונים ולמטרד שהן גורמות. חשוב לציין, כי כל השיטות הננקטות להרחקת יונים אינן פוגעות בהן פיזיות, ודאי אינן גורמות למותן.


הרחקת יונים באחריות


בחרו רק חברה בעלת נסיון רב המספקת פתרונות הדברה בכל מקום ובכל זמן, לרבות שירותי הדברה חד פעמיים במתחמים שונים לקראת אירועים. החברה פועלת בכפוף לתקני איכות ובטיחות מקומיים ובינלאומיים  ISO 9001:2008 תוך שימוש בחומרים מורשים לשימוש בלבד, רובם ככולם ידידותיים לסביבה.


הרחקת יונים חיונית במיוחד בבית שמתגוררים בו קשישים והלוקים בקשיי נשימה. כמו כן בכל מקום שבו יונים מפריעות מנוחה בהמייתן ומלכלכות אדני חלונות ומסתורי כביסה בלשלשתן נדרש טיפול מקצועי. לשם כך אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר ושירות אמין ויסודי.


החברה מקצועית תציע, לבד משירות הרחקת יונים, הדברת סוגים של מזיקים, לרבות כאלה שחודרים אל תוך הבית ואל מקומות שונים בו שחייבים להיוותר נקיים והיגייניים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה