שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הרמות השונות של שירותי מוקד


אמון 99

 

מוקד אמון 99 | חברת מוקד

חברת מוקד אמון 99 המספקת שירותי מוקד בהרצליה והסביבה, הוקמה בשנת 1980 ומאז מספקת שירותי מוקד, סיור, מיגון ואבטחה ומשרתת אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם: שגרירויות, מוסדות שונים, בתי עסק ובתים פרטיים.

לפרטים:

09-9556146

http://www.emun99.co.il/

 
 

 

שירותי אבטחה ומוקד הפכו לחלק אינטגרלי ממעטפת האבטחה שרבים נוטים להציב סביב הבית והעסק שלהם, ובצדק רב. כוחות השיטור הממונים על הביטחון האישי ובטחון הרכוש כורעים תחת נטל המשימות, שגדל עוד יותר בשנות האינתיפאדה. אז, בימים שבהם אירועים על רקע בטחוני ארעו חדשות לבקרים, עשו כוחות השיטור של מדינת ישראל נפלאות במניעה וטיפול בהם. למרבה הצער, הנטל הזה הוא כבד גם היום ולפיכך שומה על כל בעל עסק, בעל דירה או בית
לעשות ככל שביכולתו על מנת לשמור על רכושו ועל משפחתו. 
 
כמענה לאתגר כאמור לעיל קמו מספר חברות המעניקות ללקוחותיהם שירותי מוקד, כמו גם שירותי אבטחה שונים. בשורות להלן ננסה לפרט מעט על הרמות השונות הנהוגות בנושא וכיצג יכול כל אחד להתאים לעצמו את השירותים הרצויים לו.
 
התקנת מערכות אזעקה, כיבוי אש וטלוויזיה במעגל סגור
 
כל החברות המעניקות שירותי מוקד כאמור מתמחות בהתקנת מערכות אזעקה, כיבוי אש ומצלמות טלוויזיה במעגל סגור. המערכות הללו מסוגלות להתריע, כשהן מופעלות ותקינות, בכל מקרה שמתרחש דבר חריג: פתיחת חלון, פתיחת דלת, עשן וחום בבית או בעסק או זיהוי תנועה חשודב המרחב המוגן על ידי גלאי נפח. ההתרעה יכולה להיות מועברת לבעלי העסק או הבית ישירות לטלפון הסלולרי או הנייח, אשר מכאן ואילך ינקטו פעולה כפי שימצאו לנכון.
 
הרמה הבאה היא שירותי סיור ובקרה – סיורים קבועים לאורך כל שעות היממה תוך מוכנות להגיע למקום האירוע בעת הצורך. ברמה הזאת יכול הלקוח גם לבחור אם להתקין לחצן מצוקה שבאמצעותו ניתן להזעיק את אנשי החברה. לחצנים כאלה חשובים לבעלי בתי עסק מסוימים כמו חנויות תכשיטים ומלטשות יהלומים כמו גם למבוגרים או אנשים בעלי צרכים מיוחדים.
 
שירותי אבטחה מורכבים מותאמים ללקוחות
 
הרמה הגבוהה ביותר היא הענקת שירותי אבטחה מורכבים, כולל גם מאבטחים שיגיעו למקום ויאיישו אותו בעת הצורך. ברמה הזאת פועלות מספר מצומצם של חברות, איתן ניתן למנות את מוקד אמון, הפועל בתחום מאז סוף שנות השבעים של המאה הקודמת ומספר חברות נוספות.
 
בחירת הרמה של שירותי האבטחה היא פונקציה של הצרכים, אבל גם של היכולות והאמינות של החברה הנבחרת. בנושא הזה היתרון של חברות מנוסות ואיכותיות הוא, ללא ספק, מכריע.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה