שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

השכנים נוזלים עליך?


י ברודרמן
 
 
הצנרת מלאה בשאריות סבון? חייבים פתרון מיידי? רבים מאיתנו חושבים על כך שהמים בביתם הפרטי זורמים ויורדים בצנרת הקיימת כדבר שלא ניתן לערעור. זוהי לא אחרת מטעות שכיחה, צנרת הבית היא תשתית מסובכת שמצריכה הכרה והבנה בהרכבה של החלקים שמהווים אותה.

היה ואתם מתכוונים לערוך שיפוץ או שאתם צריכים לבצע תיקון ברגע זה של דליפה, מומלץ בחום לקרוא כדי שתבינו מה עומד לפניכם ורק לאחר מכן לחפש עוסק בתחום. אם גם לכם חסר ידע על הנושא, כמו למרבית אלו שלא עוסקים בכך, בקטע המובא לפניכם תהיה לכם היכולת לקרוא מידע על איתור נזילות ועל עוד מס' גורמים שחשוב לדעת וקשורים לתחום מורכב זה.

המדריך המלא לאינסטלציה - קובץ פרטים על טיפול בצנרת הביתית ועוד

כפי שצויין בתחילתו של המאמר, האינסטלציה יכולה להיות מערכת מסובכת מאוד. המערכת מכילה למעשה שני סטים של צינורות, סט אחד מהשניים ייעודו אספקה של מים מהצינור הראשי במבנה והסט השני מביניהם תפקידו ניקוז המים לתוך הביוב. מערכת האינסטלציה מותקנת במרבית הדירות מתחת למרצפות - עובדה שהופכת את הטיפול במערכת הצנרת למשימה לא פשוטה.

מה ניתן לעשות אם פתאום יש בעיה בצנרת?

אל תהססו ישר שעולים על בעיה בהורדת המים תזמינו עוסק בתחום! תקלות קטנות בצנרת הבית מתגלגלות והופכות לבעיות שמימדיהן רחב יותר שעלולות גם להשפיע על כלל נקודות המים בתחומי הבית. זאת אומרת, שבעיית ניקוז המים שמקורה בנקודת ניקוז אחת יכולה במהירות לגרום להצפה באמבטיה.

לא רק שמדובר על עיסוק מלכלך נורא, איתור פיצוץ בצנרת מצריך ניסיון בשימוש בציוד המיועד לכך. עקב כך, עדיף שתביאו גורם מקצועי ומיומן בשלב מוקדם.

לעיתים לחפש מידע אודות אינסטלטורים 24 שעות יכול להועיל מאוד.

בניה כהלכה

במידה והתמזל מזלכם לשפץ דופלקס, חשוב ביותר לכלול בהוצאות התקנה מערכת צינורות מים באיכות גבוהה. בתכנון המערכת יש לקחת בחשבון את מיקום נקודות המים והשירותים. כדי שהנ"ל יקבלו זרם מים וינוקזו, דרוש ידע באלו גבהים להתקין את הצינורות וכן, באיזה סוגים של צינורות לקחת להתקנה.

מוכרחים במידע נוסף הקשור לתקלות צנרת ואיך ניתן לפתור אותן? תוכלו לרכוש עוד ידע בבלוגים נוספים שלי בהם תוכלו למצוא מגוון רחב של עצות אודות טיפול בצנרת הבית. קוראים לצנרת משוחררת!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה