שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

השכרת מחסנים בתל אביב


נט מדיה

נט מדיה בניית אתרים מקצועיים, קידום אתרים, שיווק באינטרנט

 
 

השכרת מחסן בתל אביב לכל מטרה

השכרת מחסן יכולה להיות פתרון נוח לזמן קצר או ארוך, בשוק העסקי השכרת מחסן יכולה להתאים לעסק שקיבל סחורות וצריך מחסן זמני או חנויות שצריכות מחסן לאחסון ציודים שהגיעו וחשוב להם שהמחסן יהיה בקרבת העסק. בשוק הפרטי שיפוץ של בית או מעבר זמני דורש השכרת מחסן להוציא את תכולת הבית לטובת השיפוץ, רילוקשיין הדורש לאחסן את הציוד לתקופה ארוכה.

שירותי אחסנה בתל אביב לטווח ארוך או קצר

השכרת מחסן יכול להיות לכל פרק זמן שתבחרו בהתאם לצורך שלכם. יש מקרים שיש צורך בהשכרת מחסן לחודש ויש מקרים של שבועיים ולצד אלו ניתן למצוא אנשים שמאחסנים את הציוד שלהם לתקופה של שנה ויותר. מחיר השכרת מחסן בתל אביב יקבע בהתאם לפרמטרים שונים, כך שתוכלו להסיר דאגה מליבכם גם אם הינכם זקוקים לאחסון לתקופה קצרה מאוד או ארוכה מאוד הציוד שלכם יהיה מוגן ושמור.

מחסנים להשכרה בתל אביב?

ההנחה הרווחת היא שהשכרת מחסנים באזור המרכז היהי יקר לעומת השכרת מחסנים במקום מרוחק מהמרכז, בשל יוקר האחזקה של מחסנים במרכז הארץ שמחירי הנדל"ן בשמים.  אבל המציאות מוכיחה כי מחסנים המרוחקים ממקום העסק שלכם או ממקום המגורים שלכם יכול להוות חיסרון גדול בשל המרחק הרב הדורש הובלה יקרה. ואם יש לכם צורך להגיע למחסן מפעם לפעם לא תוכלו לעשות זאת, הרי לא תשלימו עם זאת שתצטרכו לבלות זמן רב בנסיעות ארוכות למחסן בגל פעם שתרצו להוציא או להכניס ציוד מהמחסן. מחסנים הממוקמים במרכז מאפשרים לכם גישה מהירה, נוחה ובזמן הנוח לכם.  אנחנו נוכל למצוא לכם את המחסן הקרוב והזול ביותר אליכם, וגם להעביר אליו בעזרת משאית אתכל הפריטים שאתם צריכים לאחסן בו. 

בין אם אתם מעוניינים לשכור מחסן גדול בתל אביב או מחן קטן בתל אביב והסביבה, אנחנו בחברה נסדר לכם את הציוד בתוכם בצורה נוחה כך שתוכלו לגשת אליהם בקלות, ישנה אפשרות לשכור מכולה.  השכרת מכולה מאפשרת לכם להציב אותה בכל מקום הנוח לכם, לשם הובלת המכולה יש צורך להיעזר במנוף ומשאית וגם את השירות הזה נוכל לספק לכם בעלות זולה במיוחד.

מחיר השכרת מחסן בתל אביב

 

מחיר  השכרת מחסן נקבע על פי פרמטרים שונים כגון סוגג המחסן, גודל המחסן, מיקום המחסן ועוד. חשוב שתבחרו חברת אחסון שדואגת כי המחסן שתשכירו יכלול  שירותי ביטחון 24 שעות ביממה ושירותי ניקיון קבועים. בחירת מחסן תעשה על פי כמות הציוד שיש לאחסון, למשל מחסנים קטנים להשכרה בתל אביב לרוב יהיו בגודל של 10 קוב עד 15 קוב המתאימים לאחסון פריטים בודדים לעומת מחסנים גדולים להשכרה שיכללו מעל 30 קוב ומתאימים לאחסון ציוד רב או דירה של ארבע חדרים לערך. יש לקחת בחשבון שחלק מהאחסון דורש הובלת הציוד ולכן לפני ההובלה כדאי לבדוק על שירותי הובלה שאנו מעניקים שיכול לחסוך לכם במחיר.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה