שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

השקעות בנדלן - לעשות את זה נכון


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
נדל"ן מעבר לים. לצערנו, בשנים האחרנות הרעיון של רכישת דירה התהפך לחלוטין והפך מדבר מובן מאליו לפנטזיה רחוקה ולכן, אנו צריכים לנסות להבין ולמצוא רק את האמצעים הבדוקים והמומלצים כדי לקנות בית בעלות צודקת ובנוסף, לקנות בית בעל פוטנציאל שישא רווח במקרה של מכירה עתידית.

בכתבה שלי אנסה לגעת בנושאים המהותיים הקשורים לרכישת בתים בארץ ובמדינות אחרות, אנסה לתת תשובות לשאלות רבות שנוגעות בנושאים מעניינים כמו - השקעות בנדל"ן בחו"ל, התעסקות מעצבנת עם שירותי תיווך או קניית נכסים מניבים.

לבינטין השקעות - ניהול נכסים

אחת מהסוגיות הראשונות שמי שמחפשים דירות צריכים לתת לה למענה, מעבר לגודל הבית והאזור, היא סגירת חוזה עם שירותי משרד תיווך נחשב. ללא צל של ספק היתרונות רבים - מדובר באיש מקצוע מנוסה שמבין ומכיר את שווי הנכסים, איכות השכונות המבוקשות וכמובן, את היצע הדירות. אולם מנגד קיימת עובדה לא פחות חשובה שישנה עמלה מסוימת, אולם חשוב להדגיש שהיא בשבעים אחוז מהמקרים מתקזזת ברגע שסוכן הנדל"ן מצליח לצמצם ולגשר על הבדלי המחיר הקיימים בין המוכר לרוכש.

נושא מרכזי נוסף שכדאי מאוד להתייחס אליו כאשר מתלבטים וחושבים על רכישת בית הוא המטרה של הנכס. אם חושבים על נכס למגורים או השקעה, אם מחפשים נכס בארץ או מעבר לים. לכל יעוד מסויים יש מספר אספקטים שמהותי להתייחס אליהם.

נדל"ן להשקעה בארצות הברית - כאשר בוחרים בזה חשוב להקפיד על חתימה על עסקה בעזרת חברה מוכרת וותיקה, היות ובסופו של דבר לאו דווקא אתם תנצחו על קניית הנכס, הליך השיפוץ שלו וחכירתו או מכירתו. למרות זאת, מרבית האנשים בוחרים דווקא בדרך זו כהשקעה קצרת מועד ולמעשה כנדל"ן מניב, בגלל זה מומלץ להבין היטב מראש מה הוא המחיר ומהי התועלת המובטחת שתישא ההשקעה.

קניית דירה חדשה או יד שנייה? - רוב האנשים חושבים שרכישת כל דירה חדשה היא סיפור יקר יותר מקניית דירה יד שנייה, אבל בשתי האופציות חשוב מאוד לזכור שהמחיר הראשוני הוא לא הכל, בגלל שאנו נאלצים להוסיף כסף על דברים שונים נוספים ובגלל זה, כדאי להתייחס ברצינות לצד הכלכלי.

ולסיום, אם עולות לכם עוד התחבטויות לגבי קניית נכס, או אולי על אספקטים נוספים שרלוונטיים לנדלן בארץ ובמדינות אחרות - התרשמו מפרטים נוספים באתר ומעל הכל תזכרו שבנושאים קריטיים כמו זה חשוב לנהוג בצורה אחראית ולבדוק לעומק את כל המידע והפרטים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה