שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

וילה להשכרה


אלי תכלת

אלי 

 
 

מי מאיתנו לא חושק להיות עשיר? מי לא ירצה להרגיש פאר ועושר?

כולנו רוצים להרגיש ככה! אך לצערנו, המצב הכלכלי בארץ לא מאפשר זאת לכולם. לצערנו אנו לא חיים בקטאר, ואין בארץ ישראל ממון ופרארי בשפע.

אך, זה לא אומר שאנחנו לא  יכולים להרגיש עשירים וליהנות מהפאר מידי פעם.

אחת הערים בארץ הידועות בעושרן וביופיין הנה קיסריה. בעיר קיים כמה רב ביותר של וילות המציגות פאר, וכל אחד מאיתנו יהיה שמח לבלות בהן מידי פעם לפעם.

לאלה מאיתנו שרוצים לצאת לנופש ובוחרים בקיסריה, קיימות כמה אופציות לגבי אופן הלינה בעיר. בוודאי שניתן לשכור חדר סטנדרטי בחדר מלון, ואפשר הן חדר במלון חמישה כוכבים. אך עדיין, תאלצו לבלות את הנופש עם אנשים ואורחים נוספים. בבריכה של המלון תצטרכו לבלות עם כמות לא קטנה  של ילדים ושל תינוקות, שסביר להניח שירעישו ויפריעו למנוחה שלכם. בוודאי שלא בכל בית המלון הקירות בין חדר לחדר הנם עבים במיוחד, וסביר להניח שחדר הצמוד אליכם ומכיל משפחה מרובת ילדים, יפריע למנוחה ולשינה שלכם. הרי ידוע לכולם שתינוקות וילדים קטנים מתעוררים מוקדם בבוקר ודואגים להעיר איתם את הסובבים.

לא קיים אחד מאיתנו שלא ירצה חופש שכזה. הרי כשאנחנו יוצאים לנופש אנו רוצים לנוח, לנופש ולהירגע. בעבר למה שתביאו את עצמכם למצב הזה?

מאידך שרובנו לא נחשוב על האופציה הזו, קיים פיתרון.

רובנו לא מודעים לכך, אך קיימת אפשרות של  וילות להשכרה בקיסריה. במחיר לא מוגזם ושנגיש כמעט עבור כל אחד מאיתנו, תוכלו לשכור הן את וילה. בדרך כלל הוילות מנוהלות מול בעל הווילה ישירות. כל אחד המספק את השירות בעל וילה לעתים קרובות אחת, לכן התהליך מתנהל דרכו. מאידך זאת, רבים החלו לפנות בעסק של השכרת וילות, והם בעלי אף חמש ועשר וילות המיועדות להשכרה. במקרים כאלו ישנו לשכה מתוקתק ושירות לקוחות שיעזור לכם בכל בעיה שתהיה.

 

מפני הכיף הגדול בשהייה בוילה, רבים פונים לבעלי הוילות השונים בבקשה לקנייה.

אתם שואלים למה?

כשאתם נופשים בוילה, עמם נהנים מבריכה פרטית ושקטה. תדמיינו את עצמכם מתעוררים בבוקר, שותים קפה ורואים טלוויזיה בג'קוזי. מי מאיתנו לא ירצה לחיות ככה? אפילו אחד!

בעלי הוילות שמו לב לתופעה של הרצון לרכישה, ואכן העמידו כמה וילות למכירה בקיסריה. מדובר בוילות המיועדות להשכרה ובסופו של דבר למכירה. בשלב ההשכרה הנופשים זוכים ליהנות מהווילה, וכך נוצר הרצון שלהם לקנות אותה ולהישאר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה