שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

וילות להשכרה בקיסריה


אלי תכלת

אלי 

 
 

קיסריה הנמצאת בין חיפה לתל אביב במרחק "יריקה" מהים ובעלת סימול סטאטוס של העשירון העליון מציעה כיום מגוון רחב של וילות להשכרה בקיסריה וכמו כן וילות למכירה בקיסריה ,רבים מבעלי יכולות כלכליות גבוהות בוחרים בעיר זו למקום מגוריהם או לקניית נכס . לרבים מאיתנו זה נשמע כחלום באחזקת נכס במקום זה ולרבים מאיתנו זה לא יתאפשר בימי חיינו , ועל מנת שיהיה לנו כזה אנחנו צריכים משכורות עתק ולהיות מסודרים ויותר בבנק .

סמל סטאטוס כזה מסמל לרבים מאיתנו כיום את כל מה שמושחת ולא הוגן. כיום כשלזוגות צעירים קשה לקנות דירה או לעמוד במשכנתאות היקרות והבלתי אפשריות לעמידה בהן . רבים מאותם בעלי ההון נהפכו לדמויות לא פופולאריות במיוחד ואנשים שעומדים תחת עין וביקורות רבות . אנשי ממשלה רבים ואפילו ראש הממשלה ביבי נתניהו מחזיק שם בנכס משלו . איך אנשי הממשלה אשר אנחנו מפקידים אצלם ונותנים להם את קולותינו יכולים להחזיק נכס כל כך יקר ? מאיפה הכסף וההון הזה שהם צברו ? אלו הן השאלות שאנחנו שואלים את עצמנו .כמובן שאנחנו רוצים להרגיש שהם חלק מהעם הממוצע למרות שלפי דבריהם זה לא מעניינינו ואנחנו לא אמורים לחפש אותם ולבדוק איך הם חיים וכיצד הם מצליחים להגיע לרמת עושר ונכסים שכזו . ההיגיון הבריא שלנו אומר לנו שאסור להפגין בעושר וכמובן שכשאתה מנציגי העם  וצריך להיות קצת יותר ענו ורגיש למצב החברתי ששורר היום בקרב האוכלוסיה . אין הרבה אנשי ממשלה שחושבים כמו הציבור וקהל הבוחרים שלהם וממשיכים ברכישה של נכסים יקרים במקומות שרובנו רק נחלום על להחזיק בנכס שם .

מיטב אנשי השמנת מתגוררים בקיסריה מפוליטיקאים ועד בעלי חברות ענק , ידוענים וגם כאלה שעשו את ההון שלהם בחו"ל והחליטו להתגורר ולהחזיק נכס טוב בארץ , בגלל כל אלו קיסריה היא אחד הערים הכי מבוקשות בארץ קרב בעלי ההון והיכולות הפיננסיות הגדולות . 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה