שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

זיפות גגות בירושלים


goren assa
 
 

זיפות גגות בירושלים

 

דמיינו לכם את הרגע הבא. חודש דצמבר, שיאו של החורף. אתם כולכם רטובים וממהרים הביתה. כבר בפתח הדירה, אתם שומעים צלילים של טיפות נוזלות, וכאשר אתם נכנסים הביתה, אתם מגלים לחרדתכם כי מה שלא רציתם שיקרה, קרה. נזילות של מים מחלחלות לביתכם, ויוצרות הצפה שלא נראתה כמותה. אתם מתחילים לגרוף את המים, לשים דליים ומגבות על הרצפה...

התרחיש הזה, לצערנו, אינו נדיר. אנחנו שומעים אותו קורה לא פעם, בגלל סיבות רבות. הסיבה הראשונה יכולה להיות איטום שפשוט עם השנים התלכלך והתמלא בכל מיני מרעין ובישין שמקשים על הבידוד שלו. סיבה נוספת יכולה להיות איטום שנעשה באופן לקוי. בין בבחירת חומרים שאינם מתאימים, ובין בביצוע כושל על ידי חברת איטום שאינה מקצועית ומומחית דיה. בין כך ובין כך, חשוב לציין ולומר שאיטום שאינו מספק, עלול ליצור סכנות רבות, גם להרס של חפצים ורכוש שנמצאים בבית, וגם לשוהים בתוכו, חלילה, על ידי הצפות, טחב ופטריות או אפילו קריסת המבנה ופגיעה בגוף ובנפש.

זיפות גגות בירושלים

חשוב לדעת כי יש מספר דרכים לביצוע איטום הגג, וכל אחת מן הדרכים תהיה יעילה עבור גגות מסוימים. אחת השיטות הנפוצות ביותר, במיוחד בעיר ירושלים, היא זיפות גגות. הסיבה לכך ששיטת האיטום באמצעות זפת פופולארית בעיר ירושלים, היא מכיוון שמדובר בעיר עתיקה שכבר בעברה אטמו אותה בזפת. הזפת הינו חומר עתיק יומין, ובגלל שבעבר מרחו על הגגות זפת לצורך איטום, גם עכשיו, מומלץ למרוח על השכבות הללו עוד פעם זפת וכך לחזק את השכבות הקיימות. (עם זאת חשוב לזכור שזיפות לא תמיד יהיה הפתרון הנכון)

זיפות גגות: מתי נבצע, למי מתאים? ומה העלות?

זיפות גגות מיועד בעיקר לגגות ישנים, וגגות שיש עליהם ריבוי של דוודים, קולטי שמש, מזגנים וציוד נוסף. למרות שמריחה של זפת עבור איטום הגג היא פעולה שאורכת זמן, (מאחר והחומר צריך להתייבש בין השכבות) ואורכת מספר שלבים, יש לה יתרון בכך שהיא זולה ב-45% משיטות איטום הגג האחרות, ועל כן גם היום נפוצה במקרים רבים. יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון כי אם מבצעים זיפות גגות יש צורך בבדיקות תקופתיות על מנת שזה יחזיק לאורך שנים. בנוסף לזה, מכיוון שהזפת שחורה, יש צורך לבצע סיוד בכל קיץ. במידה ולא נעשה כן, אנו עלולים להסתכן בכך הזפת תתייבש ותיסדק והגג שלנו בחורף יתחיל לדלוף שוב.

החכם עיניו בראשו

אם כן, איטום הגג הוא דבר נצרך וחשוב. ההמלצה שלנו, הקדימו מבעוד מועד. אל תדחו את הדברים לרגע האחרון, התקשרו לחברת איטום מקצועית שתייעץ לכם מהי שיטת האיטום המתאימה ביותר עברו הגג שלכם - אם זה זיפות גגות, יריעות ביטומניות או שיטות אחרות - ותוכלו ליהנות מחורף בריא, בטוח ויבש.

מוגש על ידי י. כהן - איטום גגות מקצועי בירושלים

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה