שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חברה שמבצעת אחזקת מבנים


ליאור מרון

ליאור מרון

 
 
חברה שמבצעת אחזקת מבנים, מאפשרת לוועדי בתים לפנות אליה בשביל שאחזקת הבניין וגביית מסי וועד הבית, תבוצע על ידי חברה חיצונית מקצועית ואובייקטיבית.
היתרונות בחברה חיצונית לשם אחזקת מבנים, הוא רמת המקצועיות הגבוהה שלה, שמתבטאת בניהול שהוא יעיל ומוצלח, אך יחד עם זאת חסכוני.
 
דוגמאות לחיסכון בכסף הודות לחברת אחזקת מבנים
פניה לחברת אחזקת מבנים, יכולה לחסוך לדיירי הבניין כספים.
דוגמא ראשונה: שיפוץ של הלובי ושל חזית הבניין, יכולה להתבצע על ידי החברה של אחזקת מבנים באופן מוצלח מאוד, ובעלות נמוכה יחסית.
דוגמא שניה: חברת אחזקת המבנים יכולה להמליץ על שירות למעלית הבניין שכולל גם חלפים, ואז כשמנוע המעלית מתקלקל וצריך להתקין במעלית מנוע חדש, נחסכת מדיירי הבניין הוצאה של אלפי שקלים.
 
גביית המסים על ידי חברת אחזקת מבנים
הגבייה של מסי וועד הבית תהיה אדיבה ואובייקטיבית, וכך כל השכנים יהיו שבעי רצון מהגבייה.
גבייתם של מסים בעזרת חברת אחזקה חיצונית, מקטינה סכסוכים בין השכנים, כי עתה אין מצב ששכן אחד מנסה לגבות מסים משכן אחר, דבר שעלול להוביל לחיכוכים ואי נעימויות.
מבוצע טיפול מקצועי ומשפטי בסרבני תשלום אם ישנם כאלה, הטיפול הזה מפחית מריבות בין דיירי הבניין. כך אין מצב שבו דייר מתחמק מתשלום המסים של הבית המשותף, על חשבונם שאר הדיירים שמשלמים את המסים בזמן.
קיימות אפשרויות תשלום בכל אמצעי התשלום השונים - מזומן, העברה בנקאית, שיקים, וכרטיסי אשראי.
 
הבחירה בחברת אחזקת מבנים שהיא מוצלחת
הבחירה של חברת אחזקת המבנים צריכה להתבצע בצורה מוצלחת, על מנת שהחברה תעמוד בציפיותיהם של האנשים שגרים בבניין.
חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין בתחום של אחזקת מבנים, שפועלת באזורים נרחבים בארץ, כמו אזור גוש דן, אזור השרון, אזור חיפה וכדומה.
חשוב שההסכם ביניכם לחברת האחזקה יהיה ללא התחייבות על תקופת זמן כלשהי, כלומר שתהיה האופציה להפסיק את ההתקשרות ביניכם לחברת הניהול בכל זמן שתרצו בו.
חשוב לבחור חברה שלא מרוויחה משירותים של אנשי מקצוע שונים (גנן, מדביר, מנקה, אינסטלטור וכדומה), בכדי למנוע ניגוד אינטרסים בין חברת הניהול לדיירים של הבניין, שכמובן מעוניינים שהתשלום לאנשי המקצוע יהיה נמוך ככל האפשר.
חשוב שחברת הניהול לאחזקת מבנים, תסכים להעסיק את אנשי המקצוע, שהדיירים מרוצים מרמת השירות שלהם, וממחיר השירות שהם נותנים.
חברת הניהול לאחזקת בית משותף, למעשה מחליפה בפעולות שלה חלק ניכר מתפקידי וועדי הבתים.
החברה גובה את מסי הוועד בהצלחה וללא סכסוכי שכנים, מטפלת בבעיות השוטפות ביעילות רבה, משפרת את תחזוקת הבניין, כאשר הכל מבוצע בשקיפות מלאה לדייריו של הבניין.
חברת אחזקת המבנים מתאימה גם לאחזקת בנייני משרדים, כי גם בבניין משרדים יש אחזקה שוטפת שכוללת העסקה של מנקים, שרברבים, גננים, מדבירים וכדומה.
כך שגם לאנשים שבבעלותם משרד בבניין משרדים או שהם שוכרים משרד בבניין משרדים, כדאי מאוד לשקול את האפשרות של כריתת חוזה עם חברת אחזקת מבנים.
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה