שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חדרי ילדים כדי שיהיו מושלמים


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

כאשר אנו נרצה לעשות שינויים ושיפוצים ולבצע עיצוב חדרי תינוקות. הרי נרצה שהבית ובמיוחד החדר של התינוק יהיה המקום הכי בטוח עבורו יש מספר כללים חובה להקפיד לשמור על מנת ליצור עיצוב חדרי תינוקות ולשמור על החדר ידידותי לתינוק.

כללים ליצירת חדר בטיחותי לתינוק:

*בחירת צבע שאנו אוהבים ומתחברים אליו – בעת בחירתו של צבע לחדר עלינו לקחת צבע אשר אנו נאהב ונתחבר אליו ידוע כי כל צבע משדר משהו אחר לכן נבחר צבע עדין ורך. כמו: ורוד בהיר, שמנת, אפרסק, ירוק בהיר וכדומה.

*החומר ממנו עשוי הריהוט – כדאי לקנות ריהוט אשר עשוי מעץ מלא. ולא מפלטות תעשיות כמו לביד וסיבית אשר הם מסוכנים כאשר מכניסים אותם לפה הרי תינוקות כל דבר בודקים באמצעות הפה.מומלץ לעשות ריצפת פרקט – כיוון שהיא כמעט ולא צוברת אבק, הרי תינוקות זוחלים על הרצפה.

*אזורי אחסון – יש לשמור בעת עיצוב חדרי תינוקות. על הסדר. להרים דברים קטנים ומסוכנים. כדי שלא יגיע אליהם התינוק. והזזת דברים גדולים אשר יכולים ליפול עליו. עושים זאת כדי למנוע את פציעתו של התינוק. בזמן שהותו בחדר.

*בטיחות – כמובן שחשוב ביותר לדאוג לבטיחות בעת עשיית וארגון עיצוב חדרי תינוקות לשמור כי החדר שאכן יהיה בטיחותי לתינוק.

בנוסף לעניין של עיצוב חדרי תינוקות אסור לשכוח את הילדים היותר גדולים בבית. אשר הם גם רוצים שייעשו להם חדרי ילדים מעוצבים. ויקנו גם להם רהיטי ילדים חדשים ואופנתיים כמו שיש לחברים שלהם יש לדאוג למראה של חדרי ילדים על מנת שלא תתעורר קנאה ביניהם ובין התינוק.

בעתעשיית חדרי ילדים מעוצבים אין לשכוח חשוב לבצע התאמה של עיצוב החדר לגילם של הילדים ובנוסף לשמור על על מראה מודרני של החדר ושל רהיטי ילדים. אם אנו מחליטים לעשות שינוי ולבצע חדרי ילדים מעוצבים. אך בכל זאת הוחלט לא לעשות שינוי בעניין של רהיטי ילדים אנו צריכים לעשות שינויים אחרים בחדר. על מנת שהוא יישאר אופנתי וגם כדי שהילדים ירגישו כי עשינו שינוי אצל חדרי ילדים ניתן לעשות שינוי בצבע של החדר אפשר לתלות תמונות חדשות ועוד.

 

ניתן להבחין כי מאוד חשוב לבצע מידי פעם שינויים בתחום של עיצוב חדרי תינוקות אך בעיקר בעניין של עיצוב חדרי ילדים כדי שהילדים ירגישו כי החדר יפה ומושקע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה