שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חומרי אריזה העומדים לרשותינו בעת מעבר דירה או משרד


הכל למוביל

הכל למוביל - חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה ולמובילים.

 
 
חומרי אריזה שישמשו אתכם לקראת מעבר

הקיץ הגיע, ואנחנו עומדים בפתחה של עונת המעבר. זוגות ומשפחות, סטודנטים ורווקים אחרים עוברים בתקופה זו דירות ברחבי הארץ. זו התקופה הטובה ביותר למעבר, שכן הילדים לא לומדים ולכן אין צורך לגרום להם לעזוב את הלימודים באמצע השנה, אנחנו יכולים לקחת חופש בצורה יותר נוחה מאשר במהלך השנה, ואם אנחנו סטודנטים, אז המעבר לא מפריע לנו ללימודים.

אחרי שאנחנו שוכרים חברת הובלות וככל שמגיע מועד ההובלה, עלינו לדאוג שיהיו בידינו חומרי אריזה שונים, חומרים שיכולים לעזור לנו לאורך כל התהליך. מדובר על חומרים שונים, שיאפשרו לנו להתחיל בתהליך בלי שנצטרך את המובילים, וכאשר הם יבואו לבצע את ההובלה הכל יהיה ארוז לכבודם. יש לקחת בחשבון, שחלק מתהליך האריזה יתבצע באמצעות המובילים, שכן מדובר ברהיטים כבדים, כמו כן, חלק מתהליך האריזה גם יתבצע ביום האחרון מאחר ומדובר בדברים שעד הרגע האחרון אנחנו נצטרך אותם.

לפני שנספר לכם אילו חומרי אריזה צריך בשביל התהליך, חשוב לזכור שני דברים, ראשית, מומלץ מאוד לרכוש חומרי אריזה וקרטונים במקום מסודר, לא לחפש אותם במיחזוריות מאולתרות ולא לרכוש במקום לא מקצועי. עדיף לרכוש במקום אותו במקום שאנחנו יודעים היכן הוא יוצר, מאילו מרכיבים, באיזו אחריות אנחנו מקבלים עליו, מה העמידות שלו וכדומה. מקומות מקצועיים ומסודרים עומדים בתקנים המחמירים ביותר, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שמדובר בציוד איכותי. שנית, אל תחכו לרגע האחרון, תרכשו את חומרי האריזה כמה שבועות לפני שאתם מועד ההובלה. תתחילו בתהליך האריזה לאט, כך תוכלו כל יום לארוז קצת ובלי לחץ. כמו כן, אם משהו מבין חומרי האריזה אינו טוב או אינו עומד מתאים לכם, תוכלו תמיד להחליף אותו.

אילו פתרונות אריזה עומדים לרשותכם

כאשר אתם ניגשים לארוז את הציוד והחפצים שלכם, הדרך הטובה לבצע את התהליך, הוא באמצעות סדר מסוים. אחת האופציות היא באמצעות פתרונות אריזה שעומדים לרשותכם. ניתן למצוא כיום פתרונות אריזה על פי סוגי ציוד וחפצים. למשל, ישנם פתרונות אריזה שמתאימים לספרים, קלסרים, ולכן ניתן לרכוש ארגזים מתאימים ולסדר את האריזה על פיהם.

ניתן לרכוש ארגזים וחומרי אריזה מיוחדים לבגדים, כולל קרטונים לבגדים שצריכים להיות בתלייה. ניתן למצוא ארגזים וקרטונים לבגדים שצריכים להיות מקופלים בקופסאות. דוגמא אחרת של חומרי אריזה, הם ארגזים שמתאימים לכלי מטבח, קישוטים ותמונות. אז נסדר אותם בארגזים מתאימים. כך הסדר ייעשה על פי פתרונות אריזה מסוגים שונים.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת הכל למוביל, חברה שמתמחה במכירת חומרי אריזה לבית ולמשרד. בחנות החברה תוכלו למצוא מגוון פתרונות אריזה מסוגים שונים, וכל חומר אחר שאתם צריכים לצורך אריזה מסודרת ומאורגנת. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה והם ישמחו לעזור לכם בכל פרט ופרט, על פי הצרכים שלכם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
אחלה שירות ב'הכל למוביל'   13/10/2015


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה