שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חומרים לאיטום גגות


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

קיימים מגוון חומרים לצורך איטום גגות: פוליגג, מולטיגג, הידרוגג ועוד רבים. לכל חומר מאפיינים שונים של: משקל, צמיגות, גמישות קור ועוד. עליכם להתאים את מאפייני החומר למקרה הספציפי שלכם. בעל מקצוע מתחום איטום גגות יוכל לייעץ לכם על החומר שמתאים לכם.

חשוב לציין שרוב החומרים מגיעים בצבע לבן כדי לאזן את הצבע הכהה של עבודת האיטום שמושך חום מהשמש. בכך תמנעו חום יתר בקומה עליונה הנמצאת תחת הגג. במידה וכבר ביצעתם עבודת איטום בחומר יריעות ביטומניות עליכם לוודא עם בעל מקצוע האם מומלץ לצבוע בחומרים הללו את היריעות או להמתין עם הצביעה עד שהחומר ייספג היטב. חשוב לבצע כל צעד בהתייעצות עם בעל המקצוע.


נזילות יכולות ליצור עם הזמן עובש ופטריות שיכולות להזיק לבריאותכם, לכן אין להזניח את נושא הנזילות ויש למצוא פתרון מידי. כדי לעשות זאת מומלץ לחכות לעונת הקיץ מפני שהחומר צריך מספר חודשים כדי להתייבש ולהיספג היטב. אם תחליטו להמתין לעונת החורף סביר להניח שתסבלו מנזילות חוזרות ונשנות ובמקרים חריגים מהצפות שיהיה קשה מאד לטפל בהם במיוחד בימים קרים וגשומים. אל תחכו לרגע האחרון ותעשו את המקסימום כדי להיות מוכנים ומוגנים בימי החורף. לאחר ביצוע איטום גגות יש לשמור על התחזוקה באופן חודשי כדי לשמור על איכות העבודה לטווח זמן ארוך.


עליכם למצוא בעל מקצוע אמין ומקצועי ושיספק לכם תשובות לכל השאלות ויעניק לכם מידע בסיסי בתחום זיפות גגות כדי שתדעו עבור מה אתם משלמים. הצעת המחיר שתקבלו צריכה לכלול מספר פרמטרים:


1.    שיטת העבודה: על בעל המקצוע לציין באיזה שיטת עבודה האיטום יתבצע האם ביריעות ביוטמניות, זיפות גגות או שיטה אחרת. על שיטת העבודה עליכם לקבל פרטים נוספים בעל פה כדי להבין מדוע בחר דווקא בשיטה זו.

2.    חומרים: על בעל המקצוע לפרט באילו חומרים הוא משתמש והאם הם בעלי תו תקן וניתנות לשימוש. רצוי לפרט את שמות החומרים ואף להסביר מדוע בחר דווקא בחומר זה.

3.    המחיר: פרט חשוב בהצעת המחיר הוא המחיר עבור ביצוע העבודה המחיר מכיל את עלות החומרים ושווי העבודה שתתבצע. לפני שתאשרו את ההצעה כדאי לכם לבדוק מהם המחירים הממוצעים בתחום איטום גגות כדי לקבל החלטה סופית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה