שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חימום תת רצפתי


אליחי רובין

:)

 
 

 

אם יש דבר שכל החיים ידעתי שאני רוצה להתקין בבית שלי, זה חימום תת רצפתי, כי מהניסיון שלי, רק חימום תת רצפתי באמת יכול לתת את ההרגשה הנפלאה של חמימות. חימום שהוא תת רצפתי יצא לי לנסות בכל מיני בתים, כי ככל שהשנים חולפות, חימום כזה הופך להיות להיט יותר ויותר גדול. לי באופן אישי תמיד מאוד קר, וכל החיים רציתי שיהיה לי בית שאוכל להיכנס אליו ולא לסבול בו מקור. מעבר לכך, היה לי מאוד חשוב להצליח להגיע למצב שהטמפרטורה בכל הבית היא זהה, ואת זה אפשר לעשות בעזת סוג החימום הזה. 
 
השוואה מעמיקה
החלטתי שאני רוצה להשקיע בעניין, כי אחד הדברים החשובים ביותר בעיני היו לדעת שאני יכולה לסמוך על מערכת החימום שאני מתקינה. הכוונה היא, שלא רציתי לפנות לחברה שאין  לה ניסיון בהתקנה, כי נראה היה לי שאם יש בעיה בסוג כזה של חימום, לתקן את הבעיה זה להפוך שוב את כל הבית, ומי רוצה כזה דבר? עשיתי השוואה רצינית ביותר בין החברות, הן מבחינת ניסיון והן מבחינת העלויות, ובסוף בחרתי את החברה שנראתה לי הכי מתאימה. הם הגיעו והתקינו לי חימום תת רצפתי בבית, והאמת היא שזה פשוט תענוג! אין הרגשה טובה יותר מאשר להיכנס הביתה ולדעת שאני לא הולכת לסבול מקור, וכמו כן, מדובר על סוג חימום שהוא נעים וגורם להרגשת חמימות טובה, כך שזה נפלא. האוויר החם עולה למלא ומחמם מהרצפה את כל החדר, כך שזה נפלא ונעים לי בבית. 
 
חימום תת רצפתי
 
חברות שונות בתחום
לפני כמה שנים התחלתי לחסוך כסף למטרות שיפוץ שונות בבית, ולא מזמן באמת הגעתי לסכום שרציתי. החלטתי שכעת זה הזמן וכי עכשיו אני לא דוחה יותר את השיפוץ, וכמו כן, החלטתי שהתקנת חימום תת רצפתי הוא חלק חשוב מהשיפוץ ושהפעם אני לא הולכת לוותר עליו. דיברתי עם כמה חברים שלי שכבר התקינו את מערכות החימום האלה בבתים שלהם, כי רציתי לדעת האם הם מרוצים, וכמו כן, רציתי לקבל כל מיני המלצות על חברות שאפשר לקבל מהן שירות. כל אחד מהחברים שלי המליץ לי, כמובן, על חברה אחרת, ולא לגמרי ידעתי איך אני יכולה לבחור מבין כל החברות. מעבר לכל ההמלצות שקיבלתי על חברות שעוסקות בתחום של חימום תת רצפתי,  התחלתי לבדוק את הנושא גם אונליין, וגיליתי שיש לא מעט חברות מתמחות.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה