שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חלונות חכמים שומרים על איכות הסביבה


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

נשמע לכם מוזר שכיום ניתן למצוא מוצר גם ברמת גימור יוצאת מן הכלל, מוצר שמתאים לכל סגנונות עיצובי הבית, מוצר שמתאים לכל כיס ושיצליח לשמור על איכות הסביבה? ככול הנראה אינכם מכירים את החלונות החכמים. מדובר על חלונות שמתאימים לכל כיס בעלי יתרונות רבים אשר עברו את תו התקן הגרמני הנוקשה לצד תו התקן הישראלי ואלו מבטיחים לכם חיים נהדרים ושקטים הרבה יותר.

חלונות איכותיים – החלונות החכמים

אחד היתרונות הטובים ביותר של חלונותPVC בא לידי ביטוי בכך שחומר ה- PVC  הוא למעשה חומר שתרמיטים, גו'קים ומגוון נוסף של מזיקים פשוט מתרחקים ממנו ומדוע? ובכן, המזיקים השונים רגישים אליו מאוד ולכן מעדיפים להתרחק ממנו. הדבר גורם לכך שהבית נקי מחרקים ומזיקים.

כמו כן, חלונות אלומיניום שהינם החלונות החכמים מומלצים לשימוש כי הם לא נרקבים ובשל כך אין צורך לדאוג לצביעה מחודשת או להחלפת החלונות לאחר תקופה קצרה מכיוון שהחלונות הללו יכולים להחזיק עד כחמישים שנה והם דורשים תחזוקה מינימלית ביותר. אם לא שבעתם מהיתרונות הרבים של החלונות החכמים רצוי שתדעו את היתרון הבא – שקט מופתי.

חלונות חכמים – בידוד מהרעש שבחוץ

חיים בסביבת מגורים רועשת עלולה לא רק לגרום לנזקים מצטברים במערכת השמיעה אלא גם לנזקים במערכת העצבים. ישנן בעיות רבות שיכולות להיגרם בעקבות חיים רועשים, כמו לדוגמא: אולקוס, לחץ דם גבוה, ירידה בפוריותו של הגבר, קצב לב מהיר, פגיעה בכושר הריכוז, ריכוז גבוה של שומנים בדם וכן הלאה. בזכות החלונות החכמים ניתן ליהנות מחיים שקטים יותר ולמעשה חלונות אלו יכולים להוריד כ- 45% מהרעש שבוקע מבחוץ. מדובר על שינוי משמעותי לחיים על ידי החלפה מאוד פשוטה וכדאית.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה