שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חסוך בחשמל, נצל את אור השמש


י ברודרמן
 
 
שוב בעלך שכח להדליק את הבויילר? לא מבינים איך חשבון החשמל כל כך גבוה? אם יצא לך מכל החורים המצב הנוכחי ואתה מוצא את עצמך אומר זה פשוט לא יתכן שבחוץ ארבעים מעלות והמים במקלחת קרים. הרשו לנו לחשוף אתכם לדרך חסכונית וירוקה - ניצול קרניה החמות של השמש באמצעות התקנה של דוד שמש.

דוד חשמל 60 ליטר - כי זה ירוק יותר

התקנת דוד שמש תקטין רבות את חשבון החשמל החודשי בבית ואפילו בצימרים. אין כמו לנצל את קרני השמש לטובת חימום המים במקום לבזבז משאבים על שימוש באמצעים חשמליים או אופציות אחרות הזוללות כמויות אנרגיה רבות.

השימוש בדוד שמש לא רק יביא להפחתה בהוצאות אלא אפילו לירידה בשימוש בחשמל. כך אנחנו מורידים את כמויות הצריכה ומונעים דלדול של מקורות האנרגיה העולמיים.

דוד חשמל מחיר כל השאלות, כל התשובות

איך זה עובד בכלל? איפה מתקינים? מי המציא את זה? הכל על דודי שמש.

בישראל קיים חוק המחייב התקנה של דודי שמש בבנייני מגורים החל משנות השמונים (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). באמצעות תקנה זו אנו חוסכים בכ-5 אחוז מצריכת החשמל הארצית.
פיתוח הדוד שאנו מכירים כיום, הוא ישראלי. אכן גאווה ישראלית!
את הדוד מתקינים על גגות בנייני המגורים, או על פני משטח פתוח אחר שנותנים אפשרות חשיפה מושלמת של הקולטים לשמש. את הדוד מעמידים כך שהקולטים מכוונים לדרום.

הדוד מורכב ממיכל גלילי העשוי מתכת, עם מים בתוכו, המחובר לקולטים. בתוך הקולטים ישנם מס' צינורות מים במסגרת מלבנית ממתכת.
המסגרת של הקולטים בנויה באופן כזה שצידו החיצוני עשוי זכוכית חלקה ואילו יתר צלעות הקולט מצופות שחור, זאת בכדי לתפוס כמה שיותר מחום קרני השמש. בעקבות זאת חשוב מאוד לשמור שהצד המופנה לשמש נקי מלכלוך.
הזמנת דוד שמש כדאית לבניין דירות ואפילו בבתי מלון במדינות חמות כמו שלנו בהן אפשר להוציא משהו מועיל מהמשאב הזמין של אנרגיית קרני החמה.

צריכים עוד פרטים על התקנת דוד שמש? לא מבינים למה בזבזת מים עד היום? שימו סוף למקלחות הקרות, כנסו לאתר של http://www.enos56hjlm.org.il/ בו תוכלו לקבל הצעות מהטובים בתחום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה