שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7602
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חשיבות בהזמנת איש מקצוע מנעולן


אייל אבו

מנעולנות בפריסה ארצית, התמחות במנעולנות בית רכב וכספות 24/7 http://eyalock.co.il//

0529252323

 
 

איך למצוא איש מנעולים באשדוד ובבאר שבע
כאשר אי פעם מצאתם עצמכם מחוץ לדירתכם או הרכב כשהמפתחות נעולות בפנים, אתם כנראה מכירים את תחושת התסכול וחוסר הוודאות הגדול. המהלך הראשון שעובר בראשינו הוא להזמין אדם שביכולתו לעזור.
קרה ובן משפחה או חבר לא יכולים לבוא עם מפתח רזרווי, חיוג הטלפון הבא תהיה לאיש מקצוע. אך לפני שתתקשרו מומלץ שתשמעו את הדבר הקיים הבא: מבדיקה שביצענו באתרנו מסתבר שבפועל מספר לא ברור כאמור של פורצי מנעולים מהדרום המפורסמים בחוברת הטלפונים מקום מגוריהם בכללי מהמרכז וסביר כי בעודכם קוראים לתיקון שיגיע במועד הקצר שיש, המקצוען שחייגתם אליו מגיע מישוב אחרר מהדרום ויתכן כאמור יגיע בעוד הרבה זמן, או אף גרוע מזה, קורה כי פורץ המנעולים מאשדוד שנענה לשיחתכם הטלפונית הזעיק מנעולן אחר שכן נמצא במרכז ולמעשה הוא אינו פורץ מנעולים מוסמך או מורשה, וישנה אפשרות אפילו עובד לא קבוע ע"י אותו מנעולן שדיבר בנייד, מבלי שיודעתם על זה.

אז כיצד כן הדרך הטובה ביותר לאתר איש מקצוע מנעולים בדרום הארץ. כל הזמן ראוי לערוך בדיקה למציאת פורץ מנעולים בטרם שנרצה לשירותיו בשעת צרה, ולאחסן את פרטיו באותו הרמה שבו נחפש על טכנאי מזגנים, חשמלאי מוסמך או למעשה בעל מקצוע שרצינו. נתון הנל חיובי כאשר אנו רוצים לתיקוני שיפור הביטחון בבית כמו למשל להתקין מנעול כספת יחד עם דלת הראשית או מנעול נוסף או התקנת כספת בחדר הרצוי. אך אם נבחר בתרחיש חירום בו נסגרתם מחוץ באוטו שהמפתח בפנים, הזמן המתאים לעשות סקר.

אם אכן נסגרתם מחוץ לרכב באיזה כביש צדדי ויש לכם תיקון דרך דרך ביטוח המכונית, חשוב לסייע ולהיעזר בהם בגלל שכאמור הרוב עם כיסוי של פריצה לאוטו כחלק מהשרות. אופציה שנייה תהיה לחייג לבין משפחה או שכן ולדרוש המלצה על מנעולן במרכז שהוא אולי מכיר. כאמור בכל זאת תפסתם למנעולן בסיוע רשימת טלפונים או גוגל וכתובתו העסקית מופיעה בפרסום, בדקו כי הכתובת כביכול שייכת לאותו נותן שירות. רשמו את הניידים של מספר מנעולנים למקרה שלא שתחליטו לבל להזעיק את הראשון אליו התקשרתם. במידה עונים לכם לטלפון בדיון מוזר כמו: "שירותי מנעולנות" ולא עם שם העסק הכללי, דרשו את שם החברה שהזמנתם, במידה והתעלמו, התקשרו לפורץ מנעולים אחר. קבלו הצעת מחיר טרם תחילת התיקון, בדקו כי למנעולן ביטוח עבור שירות למקרה של תקלה לרכבכם טרם פתיחת הרכב ובקשו לראות תעודת מנעולן בתוקף לעסוק בעבודת פריצה כדרוש בחוק. הקפדה על הנהלים הללו עלולה להבטיח כי שירות המנעולן אכן היה בעזרתו איש מקצוע וותיק והוגן.

דרך טובה עודנה לחיפוש איש מקצוע במרכז שניבדק ואומת היאל בחור מנעולן המופיע באינדקס המנעולנים ונמצא בפורטל הנל. זה לא משנה במידה הנכם זקוקים עכשיו לפורץ בחיפה, מנעולן בבאר שבע או מנעולן בעומר, כל איש מקצוע המופיע באינדקס שלנו מוין ואומת כפורץ מנעולים במרכז מוסמך ומאושר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה