שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חשיבות מים לתינוקות


אמנון
 
 

 

רשות המים, אחראית על ניהולו, תפעולו ופיתוחו של משק המים בישראל. בנוסף, אחראית רשות המים על שימורם ושיקומם של מקורות המים הטבעיים, פיתוח מקורות מים חדשים, פיקוח על צורכי המים, וכמו כן על מפיקי המים. מטרתה העיקרית של רשות המים, הינה לאפשר מים באיכות גבוהה וכמו כן במחירים נוחים. כיום ישנם מספר אופציות לצריכת מים. אופציה ראשונה הינה מי ברז. כל בית בישראל מחוברת לצנרת המתחברת הישר לצינורות של חברת מקורות ומספקת לנו מי ברז לשתייה. אופציה נוספת הינה מים מינרלים. כיום נתח שוק רחב צורך את מי השתייה שלו ממים מינרלים בבקבוקי פלסטיק. אופציה שלישית לצריכת מים הינה מתקני מים כגון בר מים המותקן בתוך הבית ומספק מים העוברים סינון ללא הגבלה.

תזונה התינוק

הורים רבים מוצאים עצמם מבולבלים וחוששים מתזונת התינוק. כאשר התינוק נולד, מומלץ להאכיל אותו בחלב אם או בתחליפי חלב אם בלבד לחצי השנה הראשונה. יש לחשב את משקל התינוק, להכפיל במאה חמישים ולחלק במספר הארוחות ביום, כך נדע מה הכמות אותה רצוי לשים לתינוק בבקבוק. אין לתת בחצי שנה הראשונה מים לתינוקות או טעימות מכל מזון אחר. לאחר חצי שנה מומלץ להתחיל לתת מים לתינוקות וכמו כן טעימות מזון שונות. יש לתת לתינוק כמות קטנה של אוכל ולא קערה מלאה. בשלב זה ניתן לתת לתינוק בשר כגון: עוף הודו ודגים, יתרה מכך ניתן לתת לתינוק ביצים, טחינה , קטניות, ירקות ופירות. יש לתת לפחות ארוחה אחת ביום עשירה בברזל, התורמת להתפתחותו של התינוק.

בר מים תמי 4 פרימו

בר מים מסוג תמי 4 פרימו, הינו פתרון מושלם לבית המגדלים בו תינוק. מכוון שיש לתת מים לתינוקות רתוחים בלבד, תמי 4 פרימו מספק מים רתוחים בלחיצת כפתור אחת. בר מים, תמי 4 פרימו מאפשר מזיגה לבקבוקים הישר מהפייה. לבר המים ישנו מנגנון להגנת ילדים מפני מים רותחים. מנגנון נוסף, הינו מנגנון חסכון באנרגיה. תמי 4 פרימו, ידוע בנוסף בפונקציות היקיצה הטבעית, פונקציה המאפשרת להגדיר מראש את שעת הרתחת המים. יתרה מכך, בר המים, הינו בעל תקן 1505 לסינון וטיהור השתייה. בר מים פרימו עומד בכל התקנים המחמירים ביותר.

מימדיו של תמי 4 פרימו

מכשיר התמי 4 פרימו, הינו מכשיר קומפקטי ונוח. גובה המכשיר הינו שלושים ושבע סנטימטרים. עומק המכשיר, שלושים ושישה סנטימטרים. עומק המכשיר, שלושים ואחת סנטימטרים. חשמל הפרימו הינו 2000Wכתוצאה מכך, הינו נחשב מהיר מאוד. תפוקת המים הקרים הינה, ארבעים כוסות בטמפרטורה של חמש עד עשרים מעלות. תפוקת המים החמים, הינה שמונים כוסות בטמפרטורה של תשעים ותשע מעלות. מיכל המים הקרים בגודל 1.6 ליטרים. מיכל המים הקרים עשוי מנירוסטה. גודל מיכל המים החמים,  הינו 1.4 ליטר. מיכל המים החמים עשוי מפוליפורפילן, שהינו פלסטיק רפואי אשר איננו מפריש חומרים. תדירות החלפת החלפים הינה: יש להחליף את סנן המים אחת לחצי שנה, ואילו את מנורת הUVאחת לשנה. מערכת הסינון, מכילה מסנן פחם יצוק בעל כושר שינון של שני מיקרו. לעומת זאת, מערכת הטיהור, מכילת נורת UVבחוזק של אחת עשר וואט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה