שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חשיבותם של רהיטי משרד


אבי ביטון
 
 

 

כשחושבים על סביבת עבודה נעימה, חושבים על משרד שמעוצב בטעם טוב, וכמובן, משרד שנוח ונעים להיות בו. השאלה היא, איך יוצרים משרד כזה אם אתה לא מעצב פנים במקצוע שלך? לעצב את הבית שלנו זה בדרך כלל יותר נוח, כי אנחנו לא עושים את זה לבד, וכי כל חיינו היינו רגילים לחיות בבית מסוג כשלהו. לעומת זאת, אנשים שמעולם לא עבדו בתוך משרד ומחליטים להקים לעצמכם עסק, טבעי שיצטרכו לדאוג לארגון של המשרד ברמה כזו או אחרת. ארגון המשרד כולל, בין היתר, בחירה של רהיטי משרד שיענו מצד אחד על דרישת היופי והטעם האישי, ומצד שני, על הדרישה לנוחיות בזמן העבודה.

עד כמה נוח לעובדים

אחת הסוגיות המעניינות ביותר בתחום של רהיטי משרד, ובמיוחד כאשר מדובר על כסאות בגדלים וצבעים שונים, היא עד כמה צריך להיות נוח לעובדים. אומנם, מצד אנחנו גם רוצים שלעובדים שלנו יהיה נוח, כי הרי אם נוח להם הם מרוצים, וידעו שכאשר העובדים מרוצים, הם עושים את עבודתם בצורה טובה יותר. מצד שני, אם נקנה להם רהיטי משרד נוחים מידי הם עלולים, חלילה, להירדם בזמן העבודה, כי כשנוח מידי מתחילה תחושת עייפות, שבדרך כלל מסתיימת בשינה. ובכן, האם קיימים גם רהיטים למשרד שמצליחים לספק נוחיות לעובדים, אבל לא יותר מידי נוחיות? מובן שהתשובה לכך היא כן, ומובן שעדיף לבחור רהיטים נוחים ובריאותיים, ולהקפיד שיהיו אלה רהיטים שלא נוחים מידי, כמו לדוגמא כורסת טלוויזיה מפנקת.

היכן קונים רהיטים למשרד

חנויות רבות מפרסמות את עצמן, על ידי אתרי אינטרנט שונים, בתור יצרניות ומוכרות של רהיטים למשרד מסוגים שונים, ולמעשה, הבחירה ביניהן היא די מורכבת. מצד אחד אפשר לבחור את החנות שבה אנחנו רוצים לקנות רהיטים למשרד לפי הוותק והניסיון שלה בתחום, ומצד שני, אפשר לבחור את החברה לפי המחירים. כיום יש לא מעט חברות שמוכרות רהיטים שונים למשרד, ודורשות סכומים לא גבוהים מדי, כך שכל אחד יוכל למצוא משהו שעומד בתקציב שלו וגם עונה לצרכים שלו מבחינת עיצוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה