שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

חשמלאים מוסמכים


אבי ביטון
 
 

 

בוודאי פעמים רבות נתקלת בבעיות חשמל בבית וחשבתם שאתם מסוגלים לטפל בהם לבד. כמו כן, בטח גם נתקלתם במצב בו הזמנתם חשמלאים לביתכם ונראה שבמקום לפתור את התקלה הם רק גבו כסף על ביקור. ובכן, כיום ניתן לפתור סיטואציות אלו בקלות על ידי הזמנה של חשמלאי מוסמך. חשוב להבין שלא כל חשמלאי שיש לו "ידיים טובות" מסוגל לפתור בעיות חשמל עמוקות.

חשמלאים מוסמכים – עבור מה הם מוסמכים?

קודם כל חשוב להבין, מכיוון שמדובר בטעות רווחת בקרב הציבור הרחב, שחשמלאי מוסמך הוא איננו חשמלאי שקיבל איזשהו רישיון אלא חשמלאים מחולקים לפי עבודות שהם מסוגלים לבצע, כלומר:

·         חשמלאי עוזר – חשמלאי עוזר מוסמך אך ורק לבצע עבודות חשמל כאשר יש לידו חשמלאי רשאי או מוסמך שמפקח על עבודותיו.

·         חשמלאי מעשי – חשמלאי רשאי לבצע עבודות שהינן במתח נמוך. מעבר לכך, חשמלאי מעשי מוסמך גם לערוך תוכניות עד ארבעים אמפר.

·         חשמלאי ראשי – חשמלאי רשאי יכול לבצע את כל עבודות החשמל כולל תוכניות של 250X3 אמפר.

·         חשמלאי מוסמך – חשמלאי שהינו מוסמך יכול לבצע את כל עבודות החשמל שקיימות והינו יכול לבצע גם עריכת תוכניות של 30X80 אמפר.

בשל רשימה מפורטת זו ניתן ללמוד בעצם שחשמלאי שהינו מוסמך יודע לבצע עבודות חשמל בצורה מושלמת – בקפדנות ובטיחות תוך כדי שהוא מגיע אל המטרה ולכן אסור בשום פנים ואופן להתפתות לכל מיני עצות של מכרים או חברים שמתיימרים להבין בחשמל אך בעצם מעולם לא עסקו במקצוע לפניכן. חשוב להבין – התעסקות לא נכונה עם בעיית חשמל יכולה לגרור בעיות בלתי הפיכות שיגרמו לבעיות חשמל באופן קבוע.

סקר שוק – מציאת חשמלאי עם המלצות

מכיוון שניתן למצוא כיום כל מיני חשמלאים הרבה יותר קשה למצוא חשמלאי שיהיה ברמה מקצועית גבוהה עליו יהיה ניתן לסמוך. אז איך בכל זאת אפשר למצוא חשמלאי מוסמך ברמה גבוהה? ובכן, ראשית כל מומלץ לעבוד בשיטת ההמלצות. ניתן לבקש המלצות מחברים, מכרים ובני משפחה. בהעדר המלצות תמיד ניתנת האפשרות לבקש מהחשמלאי לדבר עם לקוחות קודמים שלו. מומלץ לבדוק את הוותק של החשמלאי, הניסיון שלו וגם לוודא שהמחיר שהוא דורש איננו מוגזם יתר על המידה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה