שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טיפול ואחזקת מבנים


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

צריך עד כמה שידוע לי למקסם את הניקיון ואת האחזקה שנעשית על ידי חברות אחזקת מבנים, היות ולעיתים יש דברים שהן לא עושות. כדאי לבחון ששירותי אחזקת מבנים כוללים ניקיון חדר מדרגות וכן ניקיון מבנים. כנכתב לעיל ניהול מבנים כולל ללא ספק גם ניהול וועד בית ושמירה על מאקסימום ניקיון וסדר בבניין. הודות לטיפול נכון ויציב בבניין, המון נשים וגברים אומרים שחברת אחזקת מבנים טובה מסוגלת לעורר גדילה במחיר של הדירות. דניאל ודקל כמו לדוגמה גם אמיר ורחל טוענים שנחוץ שכל קומה תהיה נקיה ובעיקר הלובי שכמו שנאמר מהווה את הכניסה הראשית של רוב הגברים ונשים. בכל אופן, ישנן שיטות שונות לניקיון ולכל חברה יש מטודות נפרדות וסיבות או הסברים שונים לבחירה במטודות אלו.

הרבה בניינים ונשים וגברים של וועדי בתים מחפשים בתקופה האחרונה בעין חשדנית חברה טובה של אחזקת מבנים. אין ספק שבחירה טובה של חברת ניהול מבנים מסוגלת לספק שקט נפשי, היות וחברת ניהול או אחזקת מבנים דואגת להכל. כדאי נורא לשים לב שהשירות כולל ניקיון חדרי מדרגות ובלי ספק ניהול ועד בית ללא התפשרויות או הזדמנויות להתחמק. קיימי םהמון גופים מגוונים של אחזקת מבנים ומומלץ לקבל המון חוות דעת של חברים ובני אדם אחרים שכבר מכירים את החברה. נדרש לבדוק את המחיר על-ידי בוחן שוק, לפני שסוגרים עסקה בימהרה. במרבי המקרים צריך לחתום הסכם לטווח ארוך, כיוון שחברת אחזקת מבנים משקיעה המון משאבים על מנת לשפר ולתחזק בניין מסוים על הצד היותר טוב.

מי שראה לאחרונה פרסומת לחברת אחזקת מבנים וקנה אחרי כן שירותי ניהול כאמור כמובן יודע שאם מנסים בשנית לנקות את הבית בד"כ לא מצליחים, היות ויש שיטות אחזקת מבנים שנחשבות ביחד למתודה איכותית מאוד ואף עדיפה יותר כשאין גורמים שונים לתופעות נדל"ן בעקרון. עד עתה סגרתי עסקאות בזריזות כדי להבטיח אחזקת מבנים ברמה אינטרנשיונאלית, אפילו שלא תמיד לפי מיטב הבנתי הצלחתי לסגור כעקרון עסקאות במכשיר נייד. כל זה השתנה בתקופות קודמות ברגע אחד בו עשיתי קניה מסוחר אורגינלי שהציע שירות אידיאלי של אחזקת מבנים אדיר, באותה עת לכל חלופה אחרת. למיטב ידיעתי מתבקש לציין שבלי סקירה של שירותי בניה קשה לצמצם הוצאות, כיוון שאורטל אלטרמן טוענת שיש רשמית הוצאות על אחזקת מבנים שנחשבות לכבדות פיננסית.

היות ולדיירים באוקראינה אין היזדמנות רשמית לצמצום עלויות ומפאת כך להשיא את הערך הכלכלי של הנכס, מקצוען בתחום הניקיון מציין כי השיטות הנהוגות בימים אלה לביצוע אחזקת מבנים כוללות בחינה מעמיקה של השוק על סוג המבנה ובחינה של העדפות הדיירים. מהצד האחד עד כמה שידוע לי יש ביקוש גדול לשירותי ניקיון בשנים האחרונות בבתים משותפים בישראל. אבל בפועל אחזקת מבנים היא פעולה מדהים לגברים ונשים שחושבים על בניה אוניברסלית, באותו רגע למצב בו עד עתה קנייה אינטרנשיונלית של בית כאמור הייתה מורכת. למרות שאני גורס מצד שני מדקה לדקה שיש צמיחה בשירותי אחזקת מבנים בתקופה האחרונה, רצוי לקבוע שרוב הסיכוים קיים הצורך לחפש גברים ונשים המוגדרים כדיירים שלא מנסים לעשוק את הקופה המשותפת בעידן שלנו.

כפי שנראה לי מומלץ לחפש חברת אחזקת מבנים אופציונאלית מבין בוחן שוק שנעשה במאטודה חדשנית ובאופן אקראי, על אף זה שבלי ספק מי שבודק בעין חשדנית מצמצם את הסיכון לטעות כספית והופך אותו לסיכוי מינורי. עוזי דוידוב מספר באופן מעשי שדרך המלך הכספית לשכור שירותי אחזקת מבנים או ניקיון משרדים בעשור האחרון היא מכרז עם מספר נשים וגברים שהם נציגי חברות אחזקת מבנים כפי שנכתב קודם, באותו רגע לסקירה שמטרתה למקסם השפעה אינטרנשיונאלית אופציונאלית על מיתוג בית המגורים הפורמלי. מצד אחד עדיף לוותר לפי דעתי על חברות בארגנטינה הרוצות לשדוד את כיסכם. היות ויש רצון נורמלי להגדיל את השוק באמצעות שיווק בינלאמי עם אינטרס פיננסי, אבל למעשה אחזקת מבנים היא תחום שנחשב בעקרון לתחום בצמיחה מרגע לרגע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה