שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טיפים לבדיקת דירה חדשה מקבלן


dudu
 
 

כל מי שרוכש דירה חדשה מקבלן, יודע עד כמה חשוב לבצע בדיקה מקיפה בטרם הקנייה. פעמים רבות בעבר קרו מקרים שבהם אנשים רכשו דירות חדשות מקבלן, וגילו בדיעבד כי בדירה קיימים ליקויים מבניים אשר פוגמים בבטיחות שלה. הדבר גורם כמובן לירידת ערך משמעותית, דבר המתבטא בהפסד כספי ניכר. לכן בטרם רוכשים דירה חדשה, חשוב לא להתעצל ולא לנסות לחסוך כמה שקלים, אלא לבחור למשימה חברה מקצועית ורצינית העוסקת בביצוע ש בדק בית לדירות חדשות. בדיקת דירה חדשה מקבלן אמורה לכלול בדיקה יסודית של כל המערכות הקיימות בדירה ולוודא כי הבניה הינה תקנית ובטיחותית. הבדיקה חייבת לכלול את מערכת החשמל, מערכת האינסטלציה ובדיקה של איכות האיטום של הנכס.

בדיקת דירה חדשה מקבלן – על מה חשוב לתת את הדעת?

כאמור, בדיקת דירה חדשה מקבלן חייבת להיות יסודית ומקיפה ביותר. אף אחד לא רוצה לגלות כי כל הונו הושקע בדירה בעייתית ולא רווחית. לכן כאשר מחליטים לעבוד עם חברה מסוימת לצורך בדק בית, יש לוודא כי החברה מבצעת את הבדיקות הבאות בצורה המקיפה ביותר.

1.     בדיקה של מערכת האינסטלציה – בדיקה יסודית ומעמיקה יכולה למנוע בעיות רטיבות ונזילות בהמשך הדרך. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על דירות חדשות אשר עוד לא נעשה שום שימוש בצינורות האינסטלציה. הבדיקה תבדוק את טיב הצינורות ותבחן את טיב העבודה של מערכת הניקוז.

2.     בדיקה של מערכת החשמל – מערכת החשמל נחשבת לאחת המערכות החשובות ביותר שיש לבדוק בצורה מדוקדקת, היות והיא משפיעה על התפקוד הכללי של כל הבית. במהלך הבדיקה מוודאים כי החיווט נכון, כי אין חוטי חשמל חשופים והכל נמצא במקומו.

3.     בדיקת של איכות האיטום של הדירה – איטום איכותי ומקצועי יכול למנוע לא מעט טרדות של רטיבות ונזילות בחורף. במהלך הבדיקה יש לבדוק את תקינות האיטום, את טיב העבודה וכמובן את איכות החומרים.

לסיכום, בדיקת דירה חדשה מקבלן מחייבת בדיקה מקיפה ורצינית של כל הנכס. חשוב לבדוק את איכות העבודה של מערכות הבית השונות, לוודא כי הכול תקין והבית מוכן למגורים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה