שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טיפים להזמנת מנעולן


moty yahav
 
 
כמעט כל אחד מאיתנו זקוק למנעולן מדי פעם על מנת לפתוח דלת שנטרקה או לשכפל מפתח מורכב במיוחד, אבל כשלנו בתור צרכנים אין שום ניסיון בתחום, כיצד נדע שלא מחפפים אותנו במחיר או באיכות השירות?
 
 
מקצועיות - אם המנעולן מכריז שהוא מתקין מורשה של מולטילוק, פלדלת, או כל שם מוכר אחר של דלתות מאובטחות, בקשו לראות תעודה המסמיכה אותו לכך. כמו כן, במקרה ותיאמתם ביקור עם חברת מנעולנים ונשלח אליכם מנעולן אחר מזה איתו דיברתם בטלפון, אתם בהחלט יכולים לדרוש ממנו להראות לכם תעודה בעל מקצוע מוסמך, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שלא מדובר במתלמד. בנוסף לכך, בסוף התיקון בקשו לקבל חשבונית כחוק, במיוחד אם מדובר בעסק שלכם (במקרה זה ייתכן ומקובל בהוצאה מוכרת).
 
כמו כן, לא רבים מודעים לכך שמנעולנים צריכים להחזיק גם אישור מן המשטרה המותיר להם לעסוק במקצוע.
 
לפני שמזמינים מנעולן - מה לא לעשות : הרבה מאוד אנשים מנסים לתקן מפתח שהתעקם או שמים מעצור לדלת לא תקינה מתוך מחשבה שכך היא לא תיטרק ותכלא את מי שנמצא בתוך החדר. הבעיה היא שאם אנחנו הופכים את הפתרון המאולתר להרגל, אנחנו עלולים להיקלע יום אחד למצב לא נעים. לכן, בו ברגע שמתגלה תקלה שאי אפשר לתקן לבד, חשוב להזמין מנעולן ללא דיחוי.
 
כבדהו וחשדהו - אסור לשכוח שגם המנעולן רוצה לבדוק שאתם אכן בעלי הבית או האוטו אותו אתם מעוניינים לפתוח. לכן, רצוי לענות על השאלות שהוא שואל אתכם בסבלנות גם אם הוא צריך להשאיר אתכם מחוץ לבית לכמה דקות.
 
איכות הצילינדרים - בשוק ישנם צילינדרים החסינים מפני קידוח. כאשר מנעולן מתקין בעבורכם צילינדר חדש, עליכם להסתכל על האריזה החיצונית ולראות כי אכן מצוין עליה שהצילינדר חסין בפני קידוח. אם אין אריזה מקורית, ייתכן כי מדובר בצילינדר משומש.
 
השוואות מחירים - מחיר השירות אותו גובה המנעולן מורכב מזמן העבודה ועלות הציוד המוחלף אם ישנו. כמו כן, עבודה בשעות לא שגרתיות עלולה להוריד או להעלות את המחיר. אם אתם לא לחוצים בזמן ויכולים לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים שונים, תוכלו לבקש הערכת מחיר כללית גם אם יהיו בסופו של דבר תזוזות לכאן או לכאן. לסיום, אל תשכחו שזמן שווה כסף, ולעיתים כדאי לשלם יותר על מנעולן הקרוב אליכם מבחינה גיאוגרפית.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה