שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טיפים לחיסכון בעלויות של תיקון מכונות כביסה


אירית הופמ
 
 

אחד הטיפים החשובים הוא לא לדחוס יותר מדי כביסה במכונה. זה מכביד על הפעולה שלה ועלול לגרום לשחיקה של חלקים חיוניים. נוסף על כך הכביסה לא תהיה יעילה וכך גם הסחיטה. אם אתם דוחסים כי נראה לכם שהכביסה לא מלוכלכת במיוחד עדיף להשתמש בתוכניות קצרות.

 

מתי לא צריך להזמין טכנאי של תיקון מכונות כביסה

עוד תקלה שאפשר למנוע היא להקפיד על הוראות היצרן ולהשתמש בכמות נכונה של אבקת כביסה ומרכך. לפעמים יש לאנשים הרגשה שאם ישימו הרבה אבקה, הכביסה תצא נקייה יותר. אך למעשה אתם עלולים להוציא את הכביסה עם כתמים של אבקה או חלילה עם חורים. שמירה על פרט קטן זה תחסוך לכם לא רק הזמנה של טכנאי מכונת כביסה אלא גם תשמור על הכביסה ותחסוך לכם בעלויות של אבקת הכביסה.

 

עוד דרך חשובה לחיסכון

טיפ חשוב נוסף הוא לעבוד רק עם טכנאי של תיקון מכונות כביסה שיש לו המלצות ומוניטין על מקצועיות ואמינות. אם הטכנאי נותן לכם מחיר מראש בלי לבדוק מה הבעיה, צריכה להידלק לכם נורת אזהרה. מצד שני יש טכנאים כה מנוסים שעל פי התשובות שלכם לשאלות בטלפון הם יודעים בדיוק מה הבעיה. טכנאי כזה לפעמים יחסוך לכם תיקון מכונות כביסה ויסביר לכם בטלפון מה לעשות. גם טכנאי שעלות הביקור שלו נמוכה מדי צריך לעורר חששות כי הוא עלול לנסות להרוויח את ההפרש בכך שימכור לכם חלפים יקרים ללא צורך.

 

לא בכוח

מכירים את האמרה העממית ש"מה שלא עובד בכוח עובד ביותר כוח" – כשהדבר אמור במכונת כביסה ההיפך הוא הנכון. סבלנות היא החיסכון האמיתי. לא תמיד צריך לתקן את מכונת הכביסה. לפעמים דלת המכונה אינה נפתחת פשוט כי לא לחצתם על הכפתור הנכון, המכונה עדיין לא סיימה את התוכנית או שזו תקלה טכנית קטנה. בדקו את הפרטים בחוברת ההוראות של המכונה או התייעצו עם טכנאי. בדרך כלל טכנאי לתיקון מכונות כביסה גם מתמחה בתיקון מייביש כביסה כך שאם ברשותכם מייבש כביסה שהתקלקל אין צורך לחפש טכנאי מייבשי כביסה, תוכלו להעזר בטכנאי מכונת הכביסה, לפעמים הפעולה פשוטה מאוד והטכנאי ייתן לכם הדרכה בטלפון לגבי התיקון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה