שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טיפים למציאת טכנאי אינטרקום בזול


יעל מלמד
 
 
לא צריך לפחד לצאת מהבית? אין הרבה דברים חשובים בחיים כמו היכולת לחיות בביטחון ובהגנה מוחלטת מפני סכנות העולם, משום שכל מה שאנו מבקשים זה טיפת שקט ושלווה. וכמה שאנו רוצים להיות נאיביים ולהאמין שהעולם הוא מקום בטוח ומוגן, המציאות מראה לנו שמוכיחה לנו שלא הכל כה וורוד. ובמקרים כאלו כדאי להיות ערוכים, גם אם הדבר דורש שעלינו למצוא התקנת אינטרקום או שירותי מיגון, לדוגמה.

זה לא משנה אם אנחנו נמצאים בביתנו, סוגרים את העסק ללילה, או ממשיכים לשגרת היומיום, זו זכותנו המלאה לעשות כן מתוך ידיעה שלא ניתן לפרוץ למקום ללא הסכמה שלנו, לגנוב או להשחית רכוש או אפילו לגרום, חלילה, לפגיעה פיזית.

מנסים למצוא דלתות כניסה אינטרקום? אילו מוצרים ושירותים עשויים לעזור להגן עלינו ולספק לנו את כל המידע שלו אנו זקוקים בעת הצורך?

בעולם של ימינו אין כמעט למצוא בתים פרטיים או מקומות עבודה שאין בהם מע' אזעקה מתוחכמת, שמונעת כניסה ויציאה בלתי מאושרת, ומזעיקה את הרשויות אם יש פריצה. במרבית המקרים, האזעקות הללו פועלות בשילוב של חיישני תנועה ומצלמות לבטחון מוחלט.

לא תמיד חושבים על זה, אך גם מערכות אינטרקום שקובעות כניסה ויציאה מהבניין שבו אנחנו יושבים, מסייעות רבות לביטחוננו. האינטרקום מאפשר לנו לראות ולשמוע ממרחקים, לקבוע מי נכנס למבנה ומי לא, ואף להפעיל את השער או הדלת בלחיצת כפתור פשוטה.

ולעתים הדבר אשר דרוש לנו זה מעט מידע, ומה יכול להיות טוב יותר מחוקר פרטי מיומן שיעזור לנו? נדפקתם? בואו לקבל הוכחות! חברת חקירות יכולה להשיג ראיות הנוגעות לבעלי עניין.

מה לגבי טכנאי אינטרקום?גלשו לאתר http://www.inter-com.co.il/ וקבלו את כל המידע בנושא ביטחון אישי, ותוכלו לישון בשקט.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה