שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טיפים שונים בנושא של דודי מים לחימום


כתיבת מומח
 
 

 

נושא חימום מים לשימוש ביתי הוא חשוב מאוד בהתנהלות של כל בית. החימום הפופולארי ביותר נעשה בעזרת דוד שמש. אבל לא תמיד אפשר להתקין דוד שמש. לכן, כל בית אב וכל אחד צריך להחליט על החימום הרצוי והמתאים לו ביותר, חימום בעזרת דוד חשמל או דוד שמש. בדרך כלל אותו קבלן מבצע את שתי ההתקנות, וגם את התיקונים הדרושים בתחום.

 

צריך להחליט על סוג החימום

 

בבתים גבוהים רבי קומות אין אפשרות לשים דודי שמש בגלל חוסר מקום על הגג. בדרך כלל את הדוד שמים בבית ועל הגג מניחים את הקולטים. הדבר נובע בגלל צרכי מקום וגם ובעיקר בגלל אסתטיקה. נוף של גגות עם דודי שמש לא יפה. בבתים אלו צריך להתקין דודי חשמל.

 

צריך להחליט על גודל הדוד החשמלי

 

 יש גדלים שונים של דוד חשמל. יש דודים קטנים שמיועדים לכמות קטנה של אנשים. דודים אלו מתחממים במהירות בעזרת מחממים מהירים שמותקנים בהם. דודים גדולים יותר מתאימים למשפחות. החיסרון של דודי חשמל שצריך כל העת להפעיל את החשמל כדי שיהיו מים חמים. גם בחורף וגם בקיץ. זה יותר יקר ופחות נוח.

 

צריך להתקין דוד שמש

 

ההעדפה הראשונה של כל אחד היא , כמובן , להתקין דוד שמש. יש כל העת מים חמים. בחורף החימום הנדרש הוא פחות גדול כי המים מתחממים גם מהשמש. בבתים שיש הסקה מרכזית מעבירים את צינורות ההסקה דרך הדוד שממוקם בבוידם. ואז גם לא צריך להפעיל את החשמל. המים המוסקים מחממים את מי הדוד.

 

צריך לבחור קבלן טוב

 

לכל אחד צריך להיות בעל מקצוע בתחום שהוא מכיר. דודים שונים מתקלקלים מדי פעם. בתוך דודים יש חממים שתפקידם לחמם את המים. הם צוברים אבנית ואחת לכמה שנים צריך להחליף אותם. בנוסף יכולות לקרות נזילות מצינורות ועוד.

 

צריך לחפש באינטרנט

 

 קבלן תיקונים והתקנות של דוד חשמל או דוד שמש מוצאים על סמך המלצות של חברים. אפשר גם לחפש באינטרנט קבלן שיש לא אתר. קבלן מנוסה שיש לו אתר טוב הוא קבלן רציני, ואפשר לסמוך עליו מבחינה מקצועית.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה