שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טכנאי מזגנים אמין ויעיל


אבי ביטון
 
 

 

הזמנתם טכנאי מזגנים בטלפון. אתם לא מכירים אותו. אולי מצאתם את השם שלו בדפי זהב או באתר של בזק. אולי אפילו מצאתם המלצה שלו באחד מאתרי האינטרנט. איזו דרך יש לכם כדי לבדוק אמינות? הכוונה לא רק לכך שהוא יעשה את העבודה כמו שצריך ויקח מחיר סביר אלא, אם הבעיה לא תטופל כראוי, שתוכלו להיות בטוחים שהוא יקח על זה אחריות. אז דבר ראשון עליכם לבקש ממנו תעודה המעידה על כך שהוא אכן טכנאי מיזוג אויר. אם הוא עובד מטעם חברה מוכרת, אל תחששו לבקש ממנו, בנימוס, תעודת מתקין מורשה בתוקף. כשהוא מסיים את העבודה בקשו חשבונית. בדקו אותה. ודאו שכל הפרטים שלו רשומים עליה. כולל אמצעי קשר.

 

עצות טובות ואיש מקצוע רציני

הגיע אליכם טכנאי מזגנים בתל אביב וטיפל בבעיה. שאלו אותו מה קורה אם הבעיה חוזרת ושימו לב אם הוא לוקח אחריות עליה. בקשו עצות לתחזוקה שוטפת של המזגן. אם הוא יחלוק אתכם כמה טיפים פשוטים, יש לשער שעומד לפניכם איש מקצוע רציני. בדקו את תעודת האחריות. ראו מה היא באמת מכסה ולפני התחלת העבודה בדקו שוב עם הטכנאי שאכן הבעיה מכוסה על ידי האחריות. זה יתן לכם אינדיקציה לגבי הרצינות שלו. טכנאי תיקון מזגנים זול אינו בהכרח טכנאי מזגנים טוב. חשוב שתתרשמו מהרצינות והמקצועיות שלו יותר מכל.

 

תעודת האחריות

רבים מאיתנו אינם נוהגים לקרוא את תעודת האחריות וחבל. כשאתם מקבלים תעודת אחריות על רכישת מזגן שימו לב שיש לכם איש קשר אחד שידאג שאתם תקבלו את השירות המקצועי. אל תסכימו שתעודת האחריות תחלק את האחריות בין המוכר מהמרכז, היצרן מהצפון והמתקין, טכנאי מזגנים בתל אביב. אחרת כשתיתקלו בבעיה הם עלולים לטרטר אתכם מאחד לשני. הם אלה שצריכים לטרטר את עצמם כדי שאתם כלקוחות תקבלו את השירות הטוב ביותר. קניתם מזגן במיטב כספכם, אז אתם יכולים לשבת רגע בצד, לקרוא את תעודת האחריות, לשאול את כל השאלות על דברים שלא מובנים לכם, או לא נראים לכם הגיוניים. זאת יש לעשות לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי. אחר כך, כשבאמת תצטרכו תיקון מזגנים זה כבר יהיה מאוחר מדי. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה