שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

טרקטורונים לילדים הם חוויה אמיתית


אבי ביטון
 
 

 

בתור הורים, ברור שיש לנו אחריות רבה על הכתפיים, כי כל מה שהילדים שלנו ילמדו, וכל מה שהם יבינו בשנותיהם הראשונות, תלוי בנו. אומנם אמת היא כי לסביבה יש גם השפעה חשובה ביותר על התפתחות הילד שלנו, אך בשנים הראשונות אנחנו העיקר בחייו, ולכן האחריות שלנו רבה.  אחד הדברים הקשים עבור הורים, היא להחליט איזה סוג של משחקים קונים לילדים, ועד כמה יש להשקיע בכך כסף. אם אתם רואים שהילדים שלכם אוהבים מכוניות, ואם אתם רוצים ללמד אותם מעט על אחריות הקשורה בנהיגה, תוכלו לקנות להם טרקטורונים לילדים, כי הטרקטורונים האלה יכולים להעניק לילדים שלכם, מצד אחד, תחושה אדירה של חופש, ומצד שני, תחושה של אחריות. תחושת האחריות לא נובעת רק מהעבודה שמדובר על סוג של נהיגה ולכן הם מבינים שעליהם להיות זהירים, אלא גם כתוצאה מכך שהטרקטורון עולה לא מעט כסף, והם מבינים שעליהם לשמור עליו היטב.

מיוחד לילדים

עולם הטרקטורונים בחיינו תופס בכל יום יותר מקום ותאוצה, כך שזה מאוד טבעי שבחברות הגדולות החליטו לייצר גם טרקטורונים לילדים. ההבדלים העיקריים בין הטרקטורונים הרגילים ובין טרקטורונים לילדים, הם הגודל והיכולות. ברור שטרקטורון שיוצר במיוחד עבור ילדים יהיה הרבה יותר קטן, כדי שהילד יוכל לשלוט עליו בקלות וללא פחד, וכמו כן, המהירות שאליו הטרקטורון יכול להגיע חייבת להיות הרבה יותר נמוכה מאשר מהירותו של טרקטורון רגיל שמשמש אדם מבוגר.

קנייה חכמה

ככל שהעניין הולך ותופס תאוצה, ברור שיש הרבה אופציות לקניית הטרקטורונים לילדים. יש לא מעט חברות שמציעות מכירה של טרקטורונים כאלה, ולכן כדאי לעשות סקר שוק לפני שמתחייבים לקנייה מאדם או מחברה מסוימת. המחירים משתנים בין חברה לחברה, והם קשורים הן לאיכות, לשם החברה, וכמובן, לסוג הטרקטורון שתקנו. חשוב לדעת כי לעיתים ישנם מבצעים והנחות בתחום, כך שלא תמיד טרקטורון יעלה לכם הרבה מאוד כסף, וכמו כן, גם אם נראה לכם שהוא עולה המון, הקנייה שלו תעניק לילד שלכם הרבה חופש ואחריות, ואלה שני דברים חשובים שבוודאי תרצו שילמד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה