שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

יבוא מטבחים מסין יתרונות וחסרונות


Bhs group
 
 

יבוא מטבחים מסין יתרונות וחסרונות

בשנים האחרונות נדמה כי סין חודרת לכל השווקים, מדירה ומדיחה מהם מוצרים של יצרניות מערביות ותופסת את מקומם. סין נתפסת כמקום שאליו מעתיקות חברות רבות את מרכזי הייצור שלהן מאחר שכוח העבודה הזול הופך את המשך הייצור במדינות מערביות  לבלתי כדאי.

עם המוצרים הרבים המיוצרים בסין והמיובאים ממנה נמנים גם מטבחים. יבוא מטבח מסין  טומן בחובו יתרונות וחסרונות.

יתרונות:

1.היתרון הגדול ביותר הוא המחיר. הודות למחיר הנמוך ניתן לייבא מספר פריטי ריהוט. יתרון נוסף הוא מספר רב של יצרנים וספקים מסין. ניתן להתוודע אל מבחר פריטי הריהוט של המטבח המיוצר בסין אצל היבואן ולהזמין את המוצרים לפי קטלוג.

2. בסין מייצרים רהיטים מאיכות מצוינת. בניגוד לדימוי, ההיצע העצום מאפשר לכם להיחשף גם לריהוט איכותי.

3. על מנת לנצל את הפוטנציאל העצום הגלום בשוק הרהיטים הסיני, מומלץ למי מכם שיכולים לאפשר זאת לעצמם להסתייע בשירותיו של מלווה ישראלי, אשר ייעץ לכם, ידריך, ינחה וילווה אתכם במשך כל התהליך. העלות סבירה והתועלת רבה. היכרותו של המדריך את השוק הסיני בפרט ואת השפה, התרבות ואורחות החיים בארץ זו בפרט ימנעו מכם "נפילה בפח"

חסרונות:

החיסרון העיקרי הוא בכך שלא ניתן לראות את הסחורה ולבחון אותה באופן ישיר ובלתי אמצעי. מה שנותר לנו הוא לסמוך על המקצועיות של היבואן, על יושרו ועל הגינותו. חיסרון נוסף הוא ההכרח להיות תלוי בתהליכי הייבוא ובניירת הרבה הכרוכה בשחרור המטען. החלופה – בעייתית עוד יותר: במידה שאתם מחליטים לייבא את הריהוט באופן עצמאי, העלות של הטיסה והעדר ההתמצאות בחוקי הייבוא ובנהליו עלולים לגבות מכם זמן וכסף יקרים ובכך להפוך את הרכישה לבלתי כדאית ולבלתי משתלמת. שפה הסינית ותרבותה זרים לרובנו. תהליך הייצור של רהיטים עשוי להיות ארוך ומורכב, מאחר שמפעלים עשויים להיות רחוקים זה מזה מרחק אלפי קילומטר.  חוסר אמינות: הסינים נוטים לקצר תהליכים לאורך שרשרת הייצור, מה שעלול לפגום באיכות הריהוט. גורם נוסף העלול לפגום באיכות המוצר הוא רצונם של הסינים לצמצם את עלויות הייצור, צעד שגורע באופן ודאי מהאיכות. לא כל היבואנים מסוגלים לבצע מעקב קפדני אחרי תהליכי הייצור של הרהיטים שהם מייבאים.

כמו לפני רכישת כל מוצר – חשוב לערוך בחינה קפדנית ביתרונות של יבוא מסין מול חסרונותיו. אם אתם נמנים עם הצרכנים אשר תנאי הכרחי לרכישת מוצר עבורם הוא האפשרות לראות את אותו במו עיניהם ולהתרשם ממנו באופן בלתי אמצעי, ייתכן כי יבוא מטבח מסין אינו מתאים לכם. אבל אם אתם מוכנים להיפתח ולהיחשף למגוון עצום של פריטי ריהוט ובהם מטבחים מסין, אתם עשויים  לזכות במטבח משובח.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה