שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

יום הולדת לגיל 7


Damien Rot

Damienroth

 
 
יום הולדת לגיל 7

יום הולדת לגיל 7 הוא מאורע משמח, הילד לומד כרגע בכיתה א' ורוכש את מיומנויות הקריאה והחשבון. ואתם רוצים לערוך בשבילו את המסיבה הטובה ביותר ליום הולדת לגיל 7, בה הילדים הרכים ישתחררו משיעורי הבית והתרגולים ויחזרו שוב למרחב מפנק וכייפי. כשמתכננים יום הולדת כזה צריך לזכור שהילדים עדיין קטנים למדי, ושחלקם לא יודעים לקרוא טוב מאד, אז כדי למנוע מבוכות ותחושות לא נעימות לילדים תכננו יום הולדת ללא משימות קריאה.

נושא יום ההולדת- אפשר לתכנן מסיבת יום הולדת שלמה לפי נושא מסוים, למשל אם הילד אוהב את צבי הנינג'ה או קוסמים אפשר לתכנן את ההולדת עם קישוטים, אוכל ומשחקים מתאימים. התייעצו עם הילד מה נושא המסיבה אותו הוא רוצה לבחור, והכי חשוב תנו לו להרגיש שהוא בוחר את נושא המסיבה ומעורב בהכנות ליום ההולדת.
את המדריך הבא נדגים על הנושא "דינוזאורים"

הזמנות-עצבו הזמנה משלכם במחשב, והדפיסו אותם בצבעוני או על דף ירוק.

עיצוב- השתמשו בספרים על דינוזאורים תמונות ומשחקים של דינוזאורים שיש לכם בבית(אפשר גם להשאיל מחברים) וקשטו באמצעותם את חדר המסיבה, אפשר גם להדפיס תמונות וציורים של דינוזאורים.

עוגה- ניתן לקנות עוגה מתאימה מספקים מקצועיים ואפשר גם להכין עוגה בבית: ליצירת מראה של שכבות אדמה, הכינו בלילה של עוגת שיש ועוגת שוקולד ואפו אותם כל פעם שכבה דקה של רבע בלילה. את רבעי העוגה חברו באמצעות ממרח שוקולד או קצפת. לציפוי העוג ה השתמשו בגאנש שוקולד. לקישוט העוגה השתמשו בשברי מקופלת ליצירת אדמה ובשוקולדים בצורת אבנים שאפשר למצוא בחנויות הממתקים, והניחו בובות דינוזאורים על העוגה.

משחקים- "מצא את ביצת הדינוזאור"- מטרת המשחק היא למצוא ראשון את ביצת הדינוזאור בתוך הקמח באמצעות נשיפה בלבד. החביאו סוכרייה בצורת ביצה בתוך קערה גדולה עם קמח- ותנו לשני מתחרים למצוא את הביצה כל אחד בקערה שלו.
"מצאו את עקבות הדינוזאור" החביאו ברחבי החדר עקבות דינוזאור שתציירו על נייר, וכל ילד שימצא אחת יקבל סוכריה. מקומות להחבאה- הדביקו אחד מתחת לשולחן, שימו אחת בין דפי ספר של דינוזאור, על כרית הספה וכו'. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה