שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

יזמות נדלן


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

תחום חדש המושך את רוב בעלי ההון תופס תאוצה משנה לשנה, יזמות נדל"ן, תחום מרתק שניתן ללמוד אותו במכללות שונות והביקוש לסיים את הלימודים אליו הוא גבוה בשל היתרונות המובילים של שוק נדל"ן עסקי. מהם היתרונות ומדוע התחום כל כך מבוקש ?


למידת התחום מאפשרת להתמקצע ולהכיר את כל הגורמים המשפיעים על מחירי הדירות והנכסים בכל זמן נתון, לדוגמא: גני ילדים, מרפסות, מרכזי קניות וגישה לכבישים מרכזיים מעלים את הערך הנכס, כלומר תוכלו להעריך איזה נכס משתלם לרכישה ואיזה לא.


בכך תמנעו סיכונים מיותרים ותהפכו כל השקעה לרווחים כפולים שרק יפתחו לכם את התיאבון ויגרמו לכם להתחיל לבחון גם השקעות נדלן בחול. יש שחושבים ששוק נדל"ן עסקי דומה לשוק ההון, חשוב לציין כי מדובר בשני תחומים שונים לחלוטין. שוק הנדל"ן מאפשר קבלת רווחים על השכרה או מכירה של נכסים ושוק ההון הינו שוק השקעה במניות. אין קשר בין השניים ואף תחום יזמות נדל"ן עדיף על שוק ההון בשל הסיכון הנמוך שיש לו לעומת שוק זה וכאשר לומדים את התחום היטב ומתייעצים עם גורמים בעלי ניסיון, התחום הופך לפשוט ומאפשר להכניס לבעליו רווחים גבוהים במיוחד.


כאשר יפתח לכם התאבון לתחום הכולל בתוכו סוגים רבים של הקשעות החל מהשקעות נדל"ן בחו"ל ועד נדלן עסקי יהיה עליכם ללמוד על האזור בו אתם מעוניינים להשקיע על מנת שתוכלו לדעת אם ההשקעה משתלמת, במיוחד אם מבצעים את ההשקעה מרחוק ואינכם נמצאים או רואים את הנכס שאתם מעוניינים לרכוש. כדי לעזור לכם להצליח גם בחו"ל עומדים לרשותכם חברות אחזקה המציעות לבצע את הרכישה עבורכם, הם יעניקו לכם מידע מדוייק על האזור, מה הוא כולל ומה לא, אילו יתרונות יש לו ולהפך.


מה שייקל עליכם על ההחלטה אם לבצע את העסקה או לא. בנוסף הם מעמידים לרשותכם שירותי אחזקה בעלות חודשית המתפעלת את כל מה שצריך בנכס שלכם החל משיפוץ הנכס ועד למשא ומתן עם לקוחות שמעוניינים לרכוש או להשכיר אותו, כך שתוכלו לשלוט עליו גם משלט רחוק.

חשוב לציין כי לאנשים אשר מעוניינים להפוך ולהתמחות ביזמות נדלן הדרך אינה פשוטה כלל, מדובר במקצוע אשר מצריך לא פעם יכולת תמרון גדולה ויכולת להתמודד במצבי לחץ לא פשוטים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה