שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה - שלבי הייבוש


nissim
 
 
דיווח על חשד לרטיבות מתחת לרצפה

הכל מתחיל בחשד של המשתמש במבנה, הבעלים או השוכר, כי ישנה רטיבות מתחת לרצפה. חשד זה יכול להתעורר עקב ריחות לא נעימים של עובש באוויר הבוקעים מלמטה, מכיוון הרצפה, או בעקבות סדקים וכתמים גלויים במקרים קשים במיוחד עם הזנחה ארוכת טווח. מיותר לציין כי מי שנתקל בסימפטומים הללו צריך לדווח על כך לחברת ייבוש מבנים על מנת שזו תתחיל בתהליך של חילוץ המבנה מעסק ביש זה.

ביצוע בדיקת רטיבות למשטח הרצפה

כמובן שהצורך בייבוש הוא צורך מדעי אמפירי ולא מסתמך על מראה עיניים. בדיקה זו נעשית עבור כל רצפה שדווח עליה כי היא עשויה להיות רטובה מבפנים. הבדיקה נעשית באמצעות הוצאת מצע חול מהרצפה באמצעות קידוח דקיק. המצע נבדק במעבדה ייעודית של חברת ייבוש מבנים. במידה והבדיקה העלתה 6% רטיבות באותה דגימה, משמע שהרצפה נזקקת לייבוש.

ייבוש בפועל של רצפת המבנה

הייבוש בפועל נעשה באמצעות מכונת ייבוש מבוססת צינורות. הטמעת הצינורות נעשית באמצעות קידוח דק במיוחד של 5 ס"מ מבעדו מכניסים אותם לתוך הרצפה. כל צינור משודך היטב לרצפה באמצעות חומרי ספיגה ייעודיים והמכונה מופעלת. המים מתחת לרצפה, שהרטיבו את מצע החול במבנה, מתייבשים בשלבים עד למצב של רצפה 100% יבשה.

OmegaDryייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים לכל סוגי המרצפות

בחברת OmegaDryייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים מספקים ללקוחות ייבוש מלא של משטחי הרצפה מבפנים. במידה והתעורר חשד שהרצפה מכילה מים מתחתיה, על מצע החול שלה, עקב נזילה, הצפה, חדירת מים ממקור אחר (משחקי מים של ילדים, למשל) וכד' יש ליצור קשר עם נציגי OmegaDryולבחון זאת. ייבוש תת רצפתי מלא ייושם עבורכם במידה ודגימה ממצע הרצפה נבדק במעבדה ונמצא רטוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה