שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

יצירת חותמות אצל מנעולן


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

כאשר הנכם בעלי עסק ולשם כך אתם צריכים לבצע שכפול של המפתחות או החותמות של המשרד אתם יכולים להשיג את כל אילו אצל המנעולן כיוון שהוא מתמחה בתחום ויש לו מכונות מיוחדות אשר באמצעותן בקלות רבה הוא מבצע שכפול מפתחות או יצירתם של החותמות לעסק שלנו.

חשוב מאוד שאתם תלכו רק אל מנעולן אשר הינו אמין ובעל ניסיון כדי לבצע שכפול מפתחות כיוון שבטוח שאתם לא רוצים שיהיה לנוכל את הגישה ואת האפשרות להיכנס לעסק שלכם ללא בעיה כיוון שכמה ימים קודם הוא שיכפל את המפתחות לכן הוא יכול בקלות לאחר שתלכו לשכפל לו עוד זוג ולפרוץ לעסק בשניות. בנוסף לנושא של שכפול המפתחות צריך כי בעסק יהיו חותמות אשר באמצעותן ניתן לחתום על מסמכים, צ'קים, משלוחים, טפסים, מכתבים או כל מה שצריך שקשור לעסק. הרבה מן האנשים אינם  יודעים כי אכן מנעולן יכול לבצע בקלות רבה שכפול של המפתחות מסוגים שונים החל ממפתחות פשוטים לבית, למשרד או מפתחות של צילינדר, רב בריח או אפילו מפתחות מסוגים שונים של כספות. בנוסף לכך גם הרבה אנשים לא יודעים כי מנעולן יוצר חותמות כיוון שהינו בעל מכונה מיוחדת אשר עושה זאת.

חותמת של עסקים  מהווה חלק בלתי נפרד משגרת המשרד הפעיל לכן צריך כל כמה זמן לחדש את החותמות כיוון שהדיו בהן נגמר והם מפסיקות לעבוד. בגלל שאנו משתמשים בחותמות אילו מידי יום ביומו כדי לחתום על מסמכים רבים ושונים. אם תלכו אל מי שאינו מתמחה ואינו מבין בנושא של חותמות אתם תצטערו על כך בהמשך כיוון שאולי חשבתם בהתחלה שעשיתם נכון אך תגלו כי זאת טעות כיוון שהחותמות אשר יצרתם לא יחזיקו לכם מספיק זמן ואולי אפילו לאחר כבר כמה שבועות בודדים הן יפסיקו לעבוד.

אז אל תשכחו אם אתם צריכים לבצע שכפול מפתחות או ליצור את החותמות של העסק או אפילו רק לחדש בהם את הדיו אתם צריכים לשם כך ללכת אל מי שאכן מבין בעניין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה