שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כיצד לבחור מברגה- עצות שימושיות ועוד


יסמין לביא
 
 

 

אז איך אני בתור צרכן שצריך לבצע עבודות פשוטות בבית וזקוק לכלי עבודה שלרוב ניתן למצוא אותם בכמה דוגמאות ובייצורם של כמה יצרנים בעלי שם, יכול לקבל החלטה לגבי קניית כלי כזה או אחר? האינטרנט מביא לנו שפע של מידע ובעיקר מאפשר לנו לבצע השוואה ממוקדת מאוד.ישנם שלל אתרים שבהם קיים מידע מדויק, על דגמים שונים, מה הספק הכוח ,מה הייחודיות של הכלי, עם איזה סוגי חומר הוא יכול לעבוד ,לדוגמה: האם ניתן לקדוח במקדחה גם בפלטות ברזל? או שמא רק בבטון?

את כל המידע הזה אפשר להשיג בנקל מהרשת. אולם חשוב לציין שהרשת מלאה פרסומים ואם אכתוב

"מברגה שניתן למצוא בחנות כלי עבודה בירושלים" אקבל הרבה תוצאות , לכן בנוסף לחיפוש הממוקד של הפריט, השוואת המחירים, והשוואת התכונות , חשוב מאוד גם לקבל המלצות.

בדרך כלל ישנם אתרים שמחזיקים גם תגובות של אנשים שחוו כבר את המוצר ורצו לתת חוות דעת. יש לחוות דעת זאת משמעות בבחירת הקניה, כיון שאלו אנשים שכבר רכשו מוצר מסוים, ויודעים בדיוק איך להשתמש בו, והאם כל מה שמבטיח היצרן לגביו, אכן מתממש.

אחרי שאספנו את המידע לגבי המברגה שאותה אנו מחפשים, השווינו מחירים, אספנו חוות דעת של אנשים שכבר השתמשו במוצר, אנו נגשים לקבל החלטה, אבל שלב אחד קטן וחשוב עוד לפני, יש לוודא שוב עם עצמנו, מהם בדיוק הצרכים שלנו. אם אנחנו צריכים מברגה כדי להבריג בעץ, או בברזל, האם חשוב לנו שהמברגה תהיה נטענת או לא, האם חשוב לנו שהחנות תספק משלוח או לא. לאחר שעושים את הווידוא הנקודתי הזה, עוברים לשלב קבלת ההחלטה. טיפ קטן, מברגה נטענת הרבה יותר נוחה לעבודה אך ורק כשזוכרים לטעון אותה לפני... בחירה מוצלחת


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה