שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כיצד לבחור משרד תיווך בכוכב יאיר


גולדן

Golden Stars

משרד התיווך של כוכב יאיר, צור יגאל וצור יצחק משנת 1996.

מאות לקוחות מרוצים קנו, מכרו השכירו ושכרו בעזרתנו - עכשיו תורכם.

http://www.goldenstars.co.il/

 
 

 

כיצד לבחור משרד תיווך בכוכב יאיר

כל אדם שמחפש למכור את הבית שלו, יכול למצוא את עצמו מתוסכל מבלי לדעת איך באמת עושים את זה. מכירה של בית היא לא מכירה של טלפון משוכלל או רהיט, אלא עסק יקר ומורכב הרבה יותר, לכן, מתווכי דירות ובתים הופכים להיות אופציה הכרחית יותר ויותר.

בשביל לבחור את המתווך שהכי מתאים לנו, כדאי קודם כל לברר מה מתווך עושה בכדי שנמכור את הבית שלנו באופן שהכי מתאים לנו, ורק לאחר מכן נוכל לבחור מבין המתווכים השונים שפועלים באזורנו.

עבודתו של מתווך

אז מה מתווך של בתים למכירה בכוכב יאיר עושה למעננו מהרגע שפנינו אליו? מתווך איכותי יגיע אל הבית, יבחן את הנתונים הפיזיים שלו, את המיקום, את המחיר ואת שלל המאפיינים הייחודיים לבית ויתחיל לפעול למען הבאת רוכשים.

כאן, מגיע ההבדל המשמעותי הראשון בין אדם פרטי שרוצה למכור את ביתו לבין משרד תיווך בכוכב יאיר. מכירה והשכרה של בתים היא המקצוע של המתווך ולכן הוא משקיע כסף ומשאבים בפרסום מסיבי ואיכותי של הבית, במקומות שבהם האדם הפרטי כנראה לא יחשוב עליהם או ירצה להשקיע בהם. חשיפה משמעותית יותר תגביר באופן סטטיסטי את הרוכשים הפוטנציאליים.

כמו כן, עוד פרט חיוני ובולט בהבדל שבין מכירה באופן עצמאי לבין שימוש במתווך, הוא המשא ומתן. בסופו של דבר, גם אם מצאנו רוכש רלוונטי לנכס שלנו, כל העסקה יכולה ליפול ולקום על הפשרות וההתנהלות שלנו אחד עם השני. מתווך איכותי ומנוסה יודע לגשר גם על פערים משמעותיים וגדולים יחסית בין שני הצדדים, ולכן הוא מרים את הסיכוי לעסקה בעשרות אחוזים.

הכללים החשובים

הדבר הראשון שחשוב לשים לב אליו בעת חיפוש מתווך כוכב יאיר, הוא הניסיון. פעמים רבות ניתן להיתקל בחברות תיווך מוכרות וגדולות יחסית אשר מפרסמות את עצמן בכל פינה, אך אין זה מעיד כלום על הניסיון והאיכות של הסוכנים שלה.

חברות התיווך הגדולות מעסיקות לרוב מתווכים צעירים שמנסים את מזלם לאורך של כמה שנים בודדות ופורשים בתוך זמן קצר. לכן, כדאי לחפש את משרדי התיווך הוותיקים ביותר, כאשר ככל שהסוכן וותיק הוא ככל הנראה גם מצליח יותר ומכיר את תחום העיסוק הספציפי באופן הולם. כמו כן, עסקאות רבות של בתים למכירה בצור יגאל והסביבה נעשות על ידי תושבים שגרים בתוך היישוב, לכן מתווך וותיק יותר יהיה מעורב יותר בסביבה ויקבל יותר פניות למכירה והשכרה.

אם כן, בבואכם למצוא בית למכירה בצור יגאל, בית למכירה בצור יצחק או בכוכב יאיר כמובן, כדאי לבדוק את הוותק של המתווך, אשר מעיד באופן ישיר על איכותו. כמו כן, שימו לב שאינכם נופלים בפח של חברות גדולות שאמנם מעסיקות מתווכים רבים, אבל כמעט ורק כאלו שזה עתה החלו לפעול וללמוד את השטח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה