שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כיצד למנוע תקלות אינסטלציה?


אבי מור
 
 

 

איך זה תמיד קורה בדיוק מתי שאנחנו לא מצפים לזה? סתימה בשירותים דווקא בערב חג, פיצוץ בצינור בדיוק לפני שאתם יוצאים לעבודה, או טפטוף מציק מהברז, כל כך מציק שאתם לא מצליחים להירדם. יש לעולם חוקים משלו והם תקפים גם בכל מה שקשור לבעיות אינסטלציה. אז אם אתם לא אינסטלטורים בעצמכם, כדאי לכם לקרוא את המשך המאמר.

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון. כל אחד מאיתנו די מזלזל בכל מה שקשור לצנרת הביתית. הרי "מה כבר יכולה לגרום נזילה בצנרת? מקסימום, מזמינים אינסטלטור והוא יטפל בזה בתוך דקות". אמנם לא נעים לי להכריז על עצמי כחכם, אך ללא ספק יש לי ניסיון. אני זוכר סיטואציה אחת ספציפית שגרמה לי לקחת את כל הנושא בקצת יותר רצינות. זה היה ערב קריר, גשום והגעתי בערך בשלוש בבוקר אחרי העבודה. זכרתי שהגשם שהתחיל גרם להצפה קטנה בכניסה לבית, כנראה בגלל סתימה "קטנה", אבל כמו כולם, הנחתי שיהיה בסדר. ברגע שהגעתי, הדירה הייתה כולה מוצפת. גרתי בקומת מרתף ליד שוק הכרמל בעיר הגדולה וכל המים שהצטברו פשוט נכנסו לתוך הדירה. מהר מאד הבאתי מגב והוצאתי את המים החוצה ואחרי כמה דקות כבר התקשרתי להזמין אינסטלטור בתל אביב.

לא ידעתי במי בדיוק אני בוחר, התקשרתי למקצוען הראשון שבו נתקלתי באינטרנט. אפילו לא זכור לי מאיזה אתר לקחתי את הטלפון שלו. הוא הגיע לאחר שעתיים, כשהשעה הייתה כמעט שש בבוקר ובכל זאת התעקש לקבל יותר כסף בגלל "השעה הלא סבירה". אתם בטח מתארים לעצמכם באיזו סיטואציה הייתי, שגרמה לי להסכים לכל מה שהוא יגיד, העיקר שיפתור את הבעיה. לאחר שעה של ניסיונות כושלים לתקן את זה, הוא הסביר לי שחייב להזמין שירותי ביובית ומכיוון שהוא לא מכיר אינסטלטור שיש לו ביובית בתל אביב, הוא יזמין חבר שנמצא במרחק חצי שעה נסיעה ויסדר את זה. בואו נגיד שכל הסאגה הסתיימה בערך בתשע בבוקר.

כל זה לימד אותי שני דברים.

1. אין דבר כזה תקלה קטנה. גם אם נדמה לנו שזו בעיה קטנה לכאורה, כמו אותה סתימה שהייתה לי, עדיין לא רצוי לזלזל כי לעולם אין לדעת למה זה יכול להתפתח.

2. תשמרו מספר של לפחות שרברב אחד, כזה שאתם בוטחים ומאמינים בו. בגלל ששירותי אינסטלציה שייכים לקטגוריה של "שירותי חירום", תוודאו שהוא מוסמך, מטפל בכל התקלות השונות וכמובן זמין 24 שעות ביממה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה