שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כיצד מבצעים ניקוי ספות בבית ובמשרד


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

בבית או במשרד נמצאים סוגי ריהוט, סוגי וילונות וסוגי שטיחים רבים ומגוונים. הפריטים הללו, מטבע הדברים, מהווים נפח גדול מכלל האביזרים הנמצאים. הם גם פריטים שמתלכלכים פעמים רבות בשל היות חלק מהם בשימוש מסיבי. היות ופריטים אלו עשויים סוגי חומרים מורכבים כמו בדים מסוגים שונים, חלקם גם קשים לניקוי. ניקוי ספות, ניקוי שטיחים וניקוי וילונות מחייב ידע מקצועי שרק קבלני ניקיון יכולים לתת. הסיבה היא פשוטה. רק קבלני ניקיון מיומנים הם בעלי ניסיון רב בתחום של ניקוי ספות שטיחים ווילונות, ורק להם יש את סוגי המכשור הדרוש לניקוי איכותי של פרטים יקרי ערך אלו. צריך להוסיף את העובדה לכך שהניקוי חייב להיות תקופתי. ואז רצוי לבחור קבלן שיבצע את אותה העבודה באופן קבוע.

ניקוי ספות – כיצד מנקים?

ניקוי ספות יבוצע בבית הלקוח או במשרדו. אין טעם ואין צורך לטלטל רהיט כבד לצורך ניקוי. מה עוד שנזקים יכולים להיגרם לרהיט בהעברה. צוות הניקוי מצויד במברשות שונות ובכלים מיוחדים לצורך הניקוי. תחילה תיעשה שאיבת אבק יסודית. אחר כך תבוצע רחיצה יסודית עם המברשות המתאימות. בסוף התהליך יבוצע תהליך ייבוש. לשם כך ייעזרו העובדים במאווררים מיוחדים. ניקוי ספות צריך להיעשות בלי שימוש גדול מדי במים כדי למנוע עובש ורטיבות מיותרת לרהיט. לעיתים משתמשים בסוגי חומרים על בסיס שמפו בדיוק לצורך מניעת תקלות מעין אלו. רחיצת שטיח היא מעט שונה. שטיחים ניידים ינוקו במפעל הניקוי של החברה. השטיחים יעברו תהליך של שאיבת אבק ריצת וייבוש במערכות הקיימות במפעל. לאחר מכן הן יוחזרו לרשות הלקוח על ידי עובדי החברה.ניקוי שטיח מקיר לקיר יבוצע במשרדי הלקוח או בביתו.

חברות לניקיון-  ניקוי ספות

קיימים חברות וקבלנים רבים שמבצעים ניקוי וילונות, שטיחים וריפודים. חלק מתמחה רק בנישות ניקוי אלו. חלק מבצע סוגי ניקיון אלו מתוך מכלול עבודות ניקיון כלליות שהוא מבצע. כדי לבחור את החברה או הקבלן שמתמחה בעבודות אלו, יש צורך בבדיקה של המוניטין שיש לקבלן. צריך לברר אצל חברים ומכרים שבצעו עבודות דומות. לראות דוגמאות של ביצוע עבודות. לבדוק את ההיבט של המחיר ורק אחר כך להזמין את העבודה. צריך גם לברר את מידת היכולת של הקבלן לעמוד בלוח הזמנים של הביצוע. כל זאת כדי לקבל ככל שניתן את השרות הטוב ביותר מכל הבחינות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה