שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כך תצליחו לחסוך לא מעט כסף בהובלות קטנות


וסיליי

וסיליי

 
 

 

מובילים רבים בכל רחבי הארץ מעדיפים הובלות קטנות על פני הובלות גדולות הכוללות תכולת דירה מלאה. ההובלות הקטנות מאורגנות ומהירות הרבה יותר מה שגרם למובילים רבים להעדיפם. מעבר לכך, פעמים רבות שהובלות קטנות אינן מצריכות שירותי עיטוף מקצועיים, פירוק בעת העמסת המוצרים והרכבתם לאחר הפריקה. אך כלל הנתונים הללו שהופכים את ההובלה לפשוטה הרבה יותר למובילים המקצועיים, מושכים גם לא מעט מובילים מפוקפקים שאינם מספיק מקצועיים. קלות הובלת מספר מצומצם של מוצרים גורמת לאנשים רבים בעלי רכב גדול לנסות ולהשלים הכנסה על ידי הובלות קטנות אלה. אך בניגוד למקובל לחשוב, גם הובלות קטנות מחייבות מובילים מקצועיים ומיומנים שידעו להוביל את המוצרים שלכם בביטחה לנקודת היעד הבאה.

 

מובילים מפוקפקים ידרשו פחות אך יחייבו יותר - אל תתפשרו על מקצועיות המובילים

 

רבים סבורים כי אם יזמינו שירותי הובלה ממובילים שאינם מקצועיים להובלות קטנות בלבד הם יצליחו לחסוך עשרות אחוזים במחיר. בשל כך יש כיום לא מעט מובילים ללא ידע מקצועי בתחום אשר עובדים בתור מובילים להובלות קטנות בלבד. אך במידה ואם באמת רוצים לחסוך כסף, ויותר מכמה אחוזים בודדים בלבד, חשוב דווקא להזמין את שירותם של מובילים מקצועיים בלבד. בחירה לא נכונה במובילים מפוקפקים יכולה לעלות לכם מעט פחות אך תאלצו לשלם עליה הרבה יותר. מובילים לא מקצועיים עלולים לפגוע במוצרים שלכם בעת העברתם. כמו כן ישנם מוצרים גדולים ורחבים במיוחד שאינם עוברים בחדר המדרגות או בפתח הדירה מה שמחייב שירותי פירוק והרכבה.

 

רבים נדרשו להזמין בעל מקצוע נוסף להרכבת הרהיטים

 

במקרה הטוב, מובילים שאינם מקצועיים יגיעו למקום ויתנצלו על חוסר היכולת שלהם להתמודד עם מוצרים גדולים במיוחד המצריכים פירוק והרכבה אך במקרה הפחות טוב, הם ינסו לעשות זאת בעצמם מה שיכול להיגמר בהרס מוחלט של פריט הריהוט שלכם. מובילים רבים ללא ידע מקצועי בתחום וללא הכשרה של פירוק והרכבה עלולים לפרק את המוצרים שלא כהוגן ולא להצליח להרכיבם חזרה.אנשים רבים שניסו לחסוך כסף עבור הובלות קטנות על ידי מובילים מפוקפקים מצאו את עצמם בדירה החדשה עם רהיטים מפורקים. במצב זה הם נדרשים להזמין בעל מקצוע שירכיב את הרהיטים, במקרה שהם עדיין לא נהרסו.

 

חברה מקצועית תציע לכם את כל החבילה, לרבות עיטוף, פירוק והרכבה

 

הזמנת בעל מקצוע נוסף תגרום לכל ההובלה לעלות לכם כפול מהובלה מחברת הובלות מקצועית המעמידה לרשותכם צוות מיומן שיודע לפרק ולהרכיב מוצרים רבים. מעבר לכך, מובילים מקצועיים ידעו לעטוף נכון את המוצרים השונים במטרה למנוע שריטות מיותרות, סדקים ואף שברים של רהיטים יקרים ועדינים. אז במידה וגם אתם מעוניינים לחסוך בהובלה הקטנה שלכם, חשוב שלא תתפשרו על רמת מקצועיותם של המובילים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה