שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כך תצליחו לחסוך מאות ואף אלפי שקלים על תיקוני המזגן


וסיליי

וסיליי

 
 

 

חשוב לדעת שיש לא מעט תקלות נפוצות במיוחד עליהן כל אחד יכול להתגבר לגמרי בעצמו. תקלות אלה על פי רוב נחשבות לשכיחות במיוחד ובכל זאת ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים להיעזר בשירותיו של טכנאי מזגנים. במידה ותכירו את התקלות הללו וכן את דרכי ההתמודדות עימן, תוכלו לחסוך לא מעט כסף אותו תידרשו לשלם על שירותיו של טכנאי המזגנים. אז רגע לפני שאתם ממהרים להזעיק את טכנאי המזגנים בחרדה שתעברו מספר ימים בחודשי הקיץ החמים ללא שירותיו של המזגן, חשוב להכיר את התקלות השכיחות ביותר עימן תוכלו להתמודד לגמרי לבד.

 

המזגן כבר לא מקרר כמו בעבר? נקו את הפילטרים!

 

התקלה הראשונה היא חוסר הצלחתו של המזגן לקרר או לחמם את החלל. לא מעט אנשים מתקשרים לטכנאי המזגנים בטענה כי המזגן שלהם כבר לא מקרר או מחמם כפי שהיה בעבר. תקלה זו על פי רוב נובעת מחוסר תחזוקה נכונה של המזגן. רבים אשר עושים שימוש תדיר בשירותיו של המזגן כלל לא יודעים שעליהם לתחזק אותו נכון במטרה שימשיך לעבוד כראוי למשך זמן. חוסר ניקוי נכון של הפילטרים כל מספר חודשים יגרום ללכלוך רב.

 

לכלוך זה ימנע מהמזגן שלכם לקרר או לחמם את החלל בצורה מיטבית. מעבר לעובדה כי זמני הקירור והחימום יתארכו משמעותית, תידרשו לשלם הרבה יותר בחשבונות החשמל. מזגן אשר מתאמת מאוד במטרה להצליח לקרר או לחמם את החלל צורך הרבה יותר אנרגיה. צריכה גבוהה של אנרגיה תגרום לעלויות חשמל גבוהות בעזרת אחוזים בהשוואה למזגן רגיל שאינו מתאמץ. כל שעליכם לעשות במקרה זה הוא לנקות את הפילטרים כל מספר חודשים וכך תוכלו להתגבר לגמרי בעצמכם על הבעיה.

 

המזגן לא מגיב ללחיצות על השלט? נתקו אותו מהחשמל!

 

כמו כן פעמים רבות שהמזגנים יוצאים ממצב מאוזן ומסונכרן מה שעלול לגרום למזגן לא להגיב ללחיצות שלכם על השלט. אנשים רבים נלחצים מכל ובטוחים שישנה תקלה של ממש במזגן שלהם בעוד שכל הבעיה היא חוסר סנכרון בין שלט המזגן למזגן עצמו. כל שעליכם לעשות על מנת להתגבר על תקלה זו ולהשיב את הסינכרון בין חלקי המזגן הוא לנתק את המזגן מהחשמל, להמתין כמה רגעים ולהחזירו לפעולה. ניתוק החשמל והחזרתו ישיבו את הסנכרון בין שלט המזגן למזגן עצמו כך שהוא ישוב להיענות ללחיצותיכם על השלט.

 

היעזרו בסיוע מקצועי בעת הצורך

 

במקרים חמורים יותר בהם תידרשו לסיוע מקצועי חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט אנשים שאינם אמינים אשר מציגים את עצמם כמקצועיים בתחום בעוד הידע המקצועי שלהם שואף לאפס. שירותי תיקון והתקנת מזגנים מיכאל ובוריס יבטיחו לכם את השירות הטוב והאמין ביותר כך שכל התמודדות תהיה מיטביות, לאורך זמן, במהירות המרבית וכמובן תמורת תשלום הוגן.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה