שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כל אחד חייב לעשות בדק בית


אושר

קופירייטינג

 
 

אין אחד שלא רכש דירה חדשה הן למגורים והן לעסק ולא עשה לפני כן בדק בית. שמדובר על בדק בית, מדובר למעשה על איש מקצוע אשר מעריך המבנה שלך מבחינת : תשתית, יסודות, חלקים פנימיים ועוד. כך שבתום הבדיקה עצמה אתה מקבל תמונה של שווי הערך הנכס שלך ואם כדאי בכלל להשקיע בנכס עצמו במיוחד שמסתכלים לטווח הארוך.

לפני שנכנסים לדירה חדשה עושים בדק בית

לפני שאתה מחליט לרכוש דירה חדשה או מבנה לעסק שאתה רוצה לפתוח, חשוב שתבדוק את הליקויים שיש בנכס זה. וזאת מאחר שקיימים לא מעט ליקויי בנייה אשר מורדים משמעותית את שווי הנכס שלך. בין הליקויים שאתה יכול להיתקל בהם תמצא: תשתית רעועה מכל הסוגים בין אם זה: חשמל, מים, גז ועוד, יסודות ישנים ומתפוררים, מעטפת חיצונית אשר סובלת מרטיבות ועוד. כל אחד מהליקויים הנ"ל עלולים לגרום עם הזמן לנזקים גדולים יותר אשר יעלו לך גם בשווי של הנכס וגם יעלו לך כסף רב. לכן לפני שנכנסים וקונים דירה חדשה או נכס לעסק מסוים עושים בדק בית, כלומר איש מקצוע יגיע לנכס אותו אתה רוצה לרכוש ויאתר ליקויי בניה ובסופו של תהליך יודיע לך היכן נמצאים ליקויים הבניה, כמה ליקויים יש, ובמה צריך לתקן לפני שנכנסים לדירה. כך שלמעשה לפני שאתה נכנס לנכס אותו רכשת ,אתה מטפל בכל ליקויי הבנייה שהתגלו בבדיקת בדק בית ע"י איש מקצוע של בדק בית.

למה חשוב לעשות בדיקת דירה לפני שנכנסים לדירה או לעסק

קיימים לא מעט מקרים שבהם רכשו אנשים דירות הן לשם מגורים או עסק, ולא עשו בדק  בית והיו צריכים לשלם לא מעט כספים על החלפת יסודות תשתית אשר היו מצב גרוע, יסודות ישנים ומתפוררים, רטיבות ועוד. עם בדיקה פשוטה של איש מקצוע מטעם החברה, תוכל לחסוך הרבה מאוד כסף וגם תמנע ליקויים אשר יגמרו להורדת ערך הדירה. הבדיקה הפשוטה של בדק בית יכולה לחסוך ממך ומשאר דיירי הדירות ריצות מיותרות אל אנשי מקצוע, וכספים מיותרים שתוציא על ליקויי בנייה שיתגלו על ידך במהלך המגורים שלך. כמו כן גם דירה חדשה שנבנתה זה עתה מחויבת לעבור בדק בית וזאת מאחר שגם דירות חדשות חשופות למגוון רחב של בעיות ליקויי בנייה שעלולות בטווח הקרוב והרחוק לעשות לך נזק רב. לכן חשוב לבצע את הבדיקה עצמה ולמנוע כל ליקוי בניה עוד לפני שהוא הופך לבעיה.

כיצד ניתן לאתר ליקויי בנייה

ניתן לאתר ליקויי בנייה ע"י אנשי מקצוע מהנדסים ,אשר מגיעי לנכס עם מכשיר עזר המאפשר להם קבלת תמונת מצב מדויקת על הנכס. במידה ויש אי התאמה בין התוכנית של האדריכל לבין המצב בפועל הדבר מעיד על בעייתיות שיש בנכס. כמו כן מד הלחות מאפשר לאתר רטיבות סמויה מתחת לריצוף או בתוך הקירות אך מעבר לכך יש לבצע בדיקה מקיפה לשלד של המבנה ואיכות חומרי הבנייה שלו. כאשר נמצאים ליקויי בניה טרם נכנסתם לנכס יש לדרוש מקבלן לתקנם.ורק לאחר שתוקנו כל הליקויים שנמצאו אתם יכולים להיכנס לנכס שלכם בבטחה. רוב ליקויי הבניה הנפוצים נובעים מעבודה שטחית של הקבלנים, אשר לא מתבצעת כמו שצריך שהקבלן אינו נוכח במקום ולכן אין פיקוח על בניה. לכן מתגלים לא מעט ליקויי בניה שלא מקפידים על כל הסטנדרטים הנדרשים. כמו כן ישנם קבלני בניין שלא משתמשים בחומרים איכותיים על מנת לחסוך בכסף. וכל זה עולה לכם בסופו של דבר כסף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה