שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

כל המידע על חיזוק אריחים (חיזוק אריחים)


שיווק נכון
 
 

 

מה צריך לדעת על חיזוק אריחים?

אנשים שעובדים במסגרת חיזוק אריחים באים עם מנופים, ציוד הרמה, פיגומים ואפילו סנפלינג- זה חשוב משום שזה מקל על העבודה וגם מייצר סביבת עבודה נכונה ומונע סכנה. גם אנשים הפועלים ועובדים על סנפלינג אמורים להיות בעלי ניסיון, גולשים מיומנים וכן בעלי רישיון לגלישה על פי חוק. חברה שאותה אתם צריכים הינה חברה שיש לה גם הכשרות לעובדים אבל גם מתעדכנת לעיתים קרובות בכל הקשור לבטיחות ונוהלי עבודה נכונים.  

בטח שמעתם כי במשך הזמן יש לא מעט מבנים בעלי אריחים העלולים להתנתק מלא מעט סיבות, אחת מהן קשורה גם לעבודת עיגון לא מקצועית אבל גם לבלאי עצמו ונזקי רטיבות. שואלים מה עושים? איך מונעים התנתקויות מסוכנות ונפילת אריחים על ראשיהם של עוברים ושבים חלילה?מחזקים אריחים רופפים ללוח הבטון באמצעות ברגים מתאימים בפרט אם מדובר בבניין רב קומות. זה קריטי מאוד בפרט כדי לא לקחת סיכונים וגם כדי לשמור על חייהם של העוברים והשבים. ניתן גם להשלים אריחים באמצעות הדבקה חדשה עם דבק ייעודי ואז לחזק עם ברגים.

מרגישים שהבניין שלכם לא כתמול שלשום? מרגישים כי האריחים ניזוקו מנזקי מזג האוויר, בלאי ועוד? כאשר מדובר בנפילה של אריחים או בסכנה כזאת, אתם חייבים לפנות לנותן שירות מקצועי בתחום. נותן השירות יידע לאבן את טיב החיפוי וכך למעשה יבצע תיקון בהתאם.

 תנו כבר היום מענה לכם ולדיירי הבניין ומנעו סכנות מיותרות שניתן למנוע באמצעות שירותי חיזוק אריחים נכון.  השיגו מענה בטיחותי כבר מהרגע הראשון כי על בטיחות לא מתפשרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה